Praca w branży gier

Office Coordinator/Administration Specialist

dla Spokko (grupa CD Projekt) w Warszawa

Praca stała Inne

Spokko to grupa przyjaciół, których łączy pasja i ambicja do tworzenia innowacyjnych gier mobilnych.
Jesteśmy niezależni, a zachowując pełną kreatywną kontrolę nad swoimi projektami, w 2018 roku dołączyliśmy do rodziny CD PROJEKT, zyskując pełen dostęp do bogatego zaplecza twórczego i biznesowego Grupy.

Chcesz pracować w Spokko?

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko , Office Coordinator/Administration Specialist.

Zależy nam na znalezieniu osoby, która niekoniecznie odnajduje się w korporacyjnych, sztywnych ramach, jest pozytywnie nastawiona do życia i swojej pracy, umie w multitasking i nie straszne jej zmiany oraz lubi pomagać :)

ZADANIA:

  • Nadzorowanie prac serwisu sprzątającego, współpraca z serwisami, firmami i partnerami zewnętrznymi
  • Bieżące wsparcie administracyjne wszystkich pracowników i współpracowników w codziennej pracy
  • Koordynacja obiegu dokumentów wewnątrz firmy, a także wewnątrz grupy kapitałowej CD Projekt
  • Dbanie o prawidłowy obieg korespondencji
  • Odpowiedzialność za komunikację wewnętrzną związaną z organizacją pracy biura
  • Organizacja spotkań firmowych i innych wydarzeń wewnętrznych
  • Organizacja i rozliczanie podróży służbowych
  • Rozliczanie faktur z obszaru administracji
  • Rozliczanie wydatków firmowych dokonanych karta płatniczą przez pracownika
  • Ścisła współpraca z zespołem HR (między innymi pomoc w procesie onboardingu)
  • Udział w innych projektach administracyjno organizacyjnych
  • Przygotowywanie raportów i analiz
  • Planowanie i dokonywanie zakupów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania biura, zgodnie z zatwierdzonym budżetem (materiały biurowe, art spożywcze, inne niezbędne wyposażenie biura)

WYMAGANIA:

  • Minimum rok doświadczenia na stanowisku Office Coordinator lub podobnym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2) w mowie i piśmie
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, pozytywne nastawienie :)
  • Samodzielność oraz inicjatywa w działaniu
  • Dobra organizacja pracy własnej, terminowość i dokładność
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
  • Umiejętność priorytetyzacji zadań, realizowania kilku projektów jednocześnie

Mile widziane:

  • wiedza z zakresu podstawowych zagadnień z zakresu księgowości/finansów

DODATKOWE INFORMACJE:

  • Zapewniamy pracę w młodym, ambitnym zespole przy znanym IP
  • Umowa o pracę
  • Zapewniamy prywatną opiekę medyczną (Medicover) oraz pakiet Multisport
  • Całodobowy dostęp do dobrze wyposażonej siłowni zlokalizowanej na terenie studia wraz z opieką trenera personalnego
  • Dostęp do biblioteki zawierającej szeroką gamę filmów, książek i gier
  • Swoje auto, motocykl lub rower zaparkujesz na bezpłatnym parkingu dla pracowników
  • Dostęp do kantyny na terenie kampusu serwującej świeże i zdrowe posiłki - dla wegan i dla mięsożerców. Dodatkowo inny FoodTruck każdego dnia :)

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spokko Sp. z o.o. w organizacji moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spokko Sp. z o.o. w organizacji moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Data publikacji: 2022-01-19

Liczba wyświetleń: 259