Praca w branży gier

Mid/Senior/Lead Concept Artist

dla Mechanistry sp. z o.o. w zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

Mechanistry poszukuje osoby na stanowisko Concept Artist. Połącz z nami siły przy rozwoju Timberborn - naszej gry z gatunku city builder.

Jesteśmy polskim studiem gier indie, chcącym poszerzyć nasz mały zespół. Timberborn spotkał się z entuzjastycznym odbiorem wśród graczy i po swojej niedawnej premierze Early Access został jednym z top sellerów miesiąca na Steam. Jeśli chcesz mieć bezpośredni wpływ na dalszy rozwój gry i szukasz nowych, ekscytujących wyzwań, to czytaj dalej!

Obowiązki:

  • Zdefiniujesz styl artystyczny gry razem z resztą zespołu
  • Stworzysz koncepcje budowli, środowiska i postaci
  • Wesprzesz tworzenie ilustracji
  • Będziesz współpracować z wewnętrznymi artystami 3D i 2D oraz podwykonawcami

Wymagania:

  • Solidne portfolio concept artów
  • Minimum trzy lata doświadczenia w pracy przy grach komputerowych lub filmach
  • Znajomość narzędzi Adobe Photoshop i Adobe Illustrator
  • Płynna komunikacja w języku polskim
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego, a biegłość to duży plus

Pożądane cechy:

  • Pasjonujesz się grami, kinem i sztuką, rozbierasz je na czynniki pierwsze, analizujesz i czerpiesz z nich inspirację dla własnej pracy
  • Kochasz gry indie za ich nieszablonowość i różnorodną, niekonwencjonalną estetykę
  • Jesteś fanem/ką gier ekonomicznych
  • Jesteś osobą komunikatywną
  • Jesteś samodzielny/a, dobrze odnajdujesz się w pracy zdalnej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę lub fakturę VAT
  • Pracę 100% zdalną
  • Bezpośredni wpływ na kształt projektu w kameralnym zespole
  • Otwartość na odważne koncepcje
  • Profesjonalne narzędzia i możliwość szkoleń
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Jeśli chcesz do nas dołączyć, przyślij swoje CV i portfolio.

Administratorem danych osobowych jest Mechanistry Sp. z o.o. („Mechanistry”; adres: ul. Joachima Lelewela 6F/38, 80-442 Gdańsk). Kontakt z administratorem jest możliwy poprzez pocztę elektroniczną hello@mechanistry.com oraz listownie. Dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego. Ma Pan/Pani prawo do: dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, usunięcia danych osobowych, wniesienia skargi do Prezesa UODO. Pełna treść klauzuli dostępna tutaj: https://mechanistry.com/recruitment-gdpr/.

Data publikacji: 2022-01-21

Liczba wyświetleń: 422