Praca w branży gier

Junior Marketing Content Creator

dla Movie Games SA w Warszawa

Praca stała Inne

Movie Games SA poszukuje osoby na stanowisko Junior Marketing Content Creator w biurze w Warszawie.

Jesteśmy wydawcą gier indie oraz indie premium na PC, konsole i platformy mobilne. Możesz nas kojarzyć z takich tytułów jak Gas Station Simulator, Drug Dealer Simulator czy Lust from Beyond. Pracujemy z wieloma utalentowanymi studiami, zaś naszą misją jest dotarcie z ich tytułami do jak największej liczby graczy na całym świecie.

Zakres obowiązków

Jako Junior Marketing Content Creator będziesz realizować materiały graficzne w celu promocji naszego wydawnictwa oraz gier. Pod okiem art directora zajmiesz się przygotowaniem contentu wizualnego przeznaczonego na platformy social media czy platformy dystrybucyjne (Steam, GOG etc.).

Kwalifikacje

  • Musisz znać i kochać gry wideo
  • Znajomość produkcji Movie Games
  • Dobra znajomość Adobe Photoshop oraz Adobe Premiere
  • Intuicja do tworzenia ciekawych materiałów promocyjnych (grafiki 2D, gify, krótkie spoty reklamowe, zwiastuny)
  • Znajomość branży gier wideo
  • Mile widziane: znajomość Adobe Illustrator i After Effects, doświadczenie w rysunku

Co oferujemy?

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju i uczestnictwa w kursach
  • Pracę z ambitnymi, pomysłowymi twórcami gier indie
  • Uczestnictwo w różnorodnych, ciekawych projektach
  • Pracę nad materiałami skierowanymi do największych mediów i na największe eventy gamingowe świata
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość realizacji części pracy w trybie zdalnym

Prosimy o składanie aplikacji online, załączając CV, portfolio projektów wraz z informacją o zakresach odpowiedzialności.

Prosimy o uzupełnienie CV o następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych przez Movie Games SA w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Preferowana forma współpracy: kontrakt b2b

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do usłyszenia!

Data publikacji: 2022-01-21

Liczba wyświetleń: 520