Praca w branży gier

Unity tool programmer

dla Gambit Games w Warszawa

Praca stała Programowanie

Gambit Games to prężnie rozwijające się niezależne studio specjalizujące się w grach PC (RTS i RTT), zlokalizowane na Ursynowie. W najbliższym czasie ruszamy z nowymi projektami, do których poszukujemy osób na stanowisko Unity tool programmer

Zadania:

  • Współpraca z całym zespołem w celu tworzenia narzędzi w zależności od potrzeb,
  • Tworzenie narzędzi automatyzujących procesy.

Wymagania:

  • Dobra znajomość Unity,
  • Dobra znajomość C#,
  • Znajomość svn/plastic,
  • Czystość kodu,
  • Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji.

Mile widziane:

  • Znajomość systemu UIElements,
  • Znajomość systemu GraphView.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie UoD lub B2B
  • Wynagrodzenie adekwatne od doświadczenia i umiejętności
  • Dogodna lokalizacja - pomiędzy stacjami metra Natolin - Kabaty
  • Elastyczny czas pracy (core-hours 9 - 12h)
  • Lunch we wtorki i czwartki
  • Luźne piątki raz w miesiącu (czyli impreza od 14h)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Wspierający zespół oryginalnych osobowości
  • Bilard, Cymbergaj, Strzałki, Automat do gier retro, Planszówki, sesje RPG

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz portfolio przez skillshot lub na adres e-mail: praca@ggames.pl z dopiskiem w temacie wiadomości – „Unity tool programmer”.

Data publikacji: 2022-01-24

Liczba wyświetleń: 165