Praca w branży gier

CEO/Prezes zarządu

dla Astro Paragon w Zdalnie

Praca stała Zarządzanie

Szukamy Prezesa do spółki branży gamedev, który zajmie się współtworzeniem i prowadzeniem nowej firmy z naszym wsparciem. Firma posiada aktualnie jeden projekt w portfolio o budżecie na poziomie przekraczającym 1,5 miliona złotych.

Zakres obowiązków:
• współtworzenie, prowadzenia i bycie odpowiedzialnym za rozwój spółki
• nadzorowanie i udział w procesie produkcji gier,
• budowa zespołu do produkcji gier,
• zaangażowanie w realizowane projekty, propozycje usprawniania procesów.

Wymagania:
• minimum kilka lat doświadczenia przy tworzeniu gier na dowolnym stanowisku;
• analityczne podejście, koniecznie połączone z komunikatywnością,
• duża chęć rozwoju i podnoszenia umiejętności,

Oferujemy:
• konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe;
• pakiet motywacyjny oparty na akcjach, bazujący na milestonach operacyjnych;
• możliwość pracy zdalnej/hybrydowej;

Zachęcamy do dołączenia do nas!

Data publikacji: 2022-04-19

Liczba wyświetleń: 828