Praca w branży gier

Senior / Regular Unity Developer

dla Revulo Games w Kraków / zdalnie

Praca stała Programowanie

Jesteśmy Revulo Games - studiem tworzonym przez osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży gier. Powstaliśmy żeby spełniać marzenia graczy, swoje i Twoje jeśli zdecydujesz się do nas dołączyć. Tworzymy gry na konsole Nintendo Switch, Xbox i PlayStation, a nasze biuro znajduje się blisko centrum Krakowa.

Więcej informacji o nas znajdziesz pod adresem: http://revulogames.com.

Szukamy utalentowanej osoby na stanowisko Unity Developer.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • tworzenie gameplay
  • integracja gotowych gier z rozwijanym przez nas silnikiem

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • bardzo dobrej znajomości Unity 3D
  • minimum 2 lat doświadczenia komercyjnego
  • umiejętności pracy w zespole
  • pasji do gier oraz pozytywnej energii
  • komunikatywności i terminowości

MILE WIDZIANE:

  • znajomość rynku konsol
  • podstawowa znajomość programów graficznych 3D
  • znajomość aktualnych trendów na rynku gier

OFERUJEMY:

  • 12000 - 16000 zł brutto w zależności od umiejętności i typu umowy (B2B, UZ, UoD)
  • luźną atmosferę w biurze w Krakowie
  • możliwość częściowo zdalnej pracy
  • pakiet opieki medycznej
  • elastyczne godziny pracy (core hours 11:00-15:00)
  • współpraca z doświadczonymi specjalistami, którzy pomogą Ci nabyć dodatkowe umiejętności i kompetencje
  • brak crunchy
  • realny wpływ na formę realizowanych projektów

Jeśli jesteś zainteresowany/a prześlij nam swoje CV.

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Revulo Games sp. z o.o. w organizacji moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Revulo Games sp. z o.o. w organizacji moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Data publikacji: 2022-04-21

Liczba wyświetleń: 248