Praca w branży gier

Junior Marketing Specialist

dla Storm Trident S. A. w Gdańsk

Praca stała Inne

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko junior - wsparcie marketingu.

Obowiązki:
Budowanie i wdrażanie strategii marketingowych dla naszych gier wideo;
Wpieranie planowania i realizacja kampanii marketingowych (facebook);
Wpieranie planowania harmonogramów działań marketingowych;
Promowanie naszych gier na portalach twitter, facebook, tik-tok czy reddit;
Wsparcie przy przygotowywaniu stron gier w sklepach Nintendo, Steam, Microsoft i Sony.

Wymagania:

Komunikatywność i dobra znajomość języka angielskiego.

Znajomość rynku gier;
Samodzielność i orientacja na realizację zadań;

Oferujemy:

Zdobywanie wiedzy w zakresie marketingu.
Dostęp do przodujących konsol, sprzętu i technologii.

Stawka oferowana: 2500-3300 netto w zależności od doświadczenia. Umowa o dzieło.

PS. Jest opcja pracy w niepełnym wymiarze godzin (1/2 oraz 3/4 etatu).

Data publikacji: 2022-05-05

Liczba wyświetleń: 394