Praca w branży gier

Unreal Engine Technical Artist

dla ManyDev Studio w Szczecin lub zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

ManyDev Studio to spółka skupiająca wiele utalentowanych zespołów deweloperskich.

Aktualnie szukamy Technical Artist do naszego teamu ze Szczecina pracującego nad symulatorem średniowiecznego szlachcica z elementami gry strategicznej Noble's Life: Kingdom Reborn.

Zadania:

  • Przygotowanie assetów i animacji w 3D.
  • Tworzenie i/lub optymalizacja meshy, materiałów, światła, post-procesów i vfx.
  • Współpraca z działem technicznym w kwestii optymalizacji oprawy graficznej i rozwiązania problemów na technicznych/graficznych.
  • Współpraca z innymi artystami i designerami.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na Unreal Engine 4.
  • Preferowane doświadczenie minimum w jednym ukończonym projekcie gamingowym lub wykazanie równoważnych umiejętności w zakresie grafiki.
  • Znajomość zasad artystycznych (skala/proporcje, oświetlenie, kompozycja).
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Praca na miejscu w biurze w centrum Szczecina (istnieje też możliwość pracy w systemie hybrydowym lub w pełni zdalnej).
  • Doświadczenie w produkcji gier strategicznych i/lub symulatorów.
  • Wiedza na temat średniowiecza, a przede wszystkim XIV-wiecznej Francji (szczególnie w kwestiach architektury i mody).
  • Wiedza na temat branży gier.
  • Podstawowy angielski.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 4 000 - 8 000 netto (B2B lub UoD) w zależności od umiejętności.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Duży wpływ na projekt.
  • Miła atmosfera i zgrany zespół pasjonatów gier.
  • Finansowanie materiałów edukacyjnych.
  • Wsparcie w przypadku relokacji.

Data publikacji: 2022-05-09

Liczba wyświetleń: 282