Praca w branży gier

Game Developer / Gameplay Programmer

dla Artifex Mundi w Katowice / Praca zdalna

Praca stała Programowanie

Jesteśmy Artifex Mundi. Od 15 lat tworzymy gry z gatunku Hidden Object i RPG na urządzenia mobilne, PC i konsole. Mamy na swoim koncie już ponad 100 tytułów, ale nie zwalniamy tempa.

Naszym celem jest tworzenie światowej klasy mobilnych gier F2P. Aby to osiągnąć, budujemy zespół doświadczonych ludzi łączących najwyższej klasy rzemiosło z artystyczną pasją. Mamy ambicję tworzyć gry, które zostaną z graczami z całego świata na długie lata.

Jeśli zakładasz, że nic nie jest takie, jak wydaje się na pierwszy rzut oka, to na pewno odnajdziesz się w zespole, który tworzy wyjątkowe gry z gatunku Hidden Object Adventure. Szukamy osób, które rozbudują z nami aplikację Unsolved i pomogą nam sprawić, aby gracze czerpali jak najwięcej przyjemności z łamania sobie głów nad rozwiązaniem kolejnych zagadek.

Game Developer , Gameplay Programmer

Praca zdalna lub w systemie hybrydowym
Rekrutacja online

Twoje codzienne zadania:

Będziesz tworzyć gry przy użyciu Spark Casual Engine, naszego autorskiego silnika. Został on zaprojektowany w celu usprawnienia procesu tworzenia gier typu Hidden Object, ale obecnie nasza technologia obsługuje różne gatunki gier i wszystkie główne platformy (w tym konsole mobilne i nowej generacji). Spark Casual Engine wykorzystuje wiedzę i najlepsze pomysły z dostępnych na rynku silników, takie jak zastosowanie visual scripting (blueprinty). Nasi programiści silnikowi ciągle ulepszają zestaw zaawansowanych narzędzi, w oparciu o bieżące potrzeby naszych deweloperów.

Wymagania:

• minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego;
• wysoko rozwinięta umiejętność logicznego myślenia;
• znajomość języka C++;
• doświadczenie w visual scripting / technologiach skryptowych;
• zrozumienie i zdolność dostosowania się do ograniczeń platform mobilnych związanych z wydajnością i pamięcią.

Mile widziane:

• doświadczenie w pracy przy mobilnej grze F2P;
• znajomość SVN lub innego systemu kontroli wersji;
• pasja do gier.

W ramach współpracy oferujemy:

• pewne zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• program kafeteryjny, w którym spośród wielu dostępnych opcji możesz wybrać swoje benefity pozapłacowe, m.in. prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport w całości finansowaną przez nas;
• nielimitowany budżet na szkolenia;
• wyjątkową atmosferę opartą na szacunku, zaufaniu i komunikacji;
• możliwość pracy w modelu hybrydowym (praca zdalna oraz stacjonarna z biura);
• elastyczne godziny pracy (core hours: 9:00 – 15:00);
• darmowy parking przed naszym biurem.

Data publikacji: 2022-05-09

Liczba wyświetleń: 348