Praca w branży gier

Game Designer/Writer

dla ManyDev Studio w Szczecin lub zdalnie

Praca stała Design

ManyDev Studio to spółka skupiająca wiele utalentowanych zespołów deweloperskich.

Aktualnie szukamy Game Designera do naszego teamu ze Szczecina pracującego nad symulatorem średniowiecznego szlachcica z elementami gry strategicznej Noble's Life: Kingdom Reborn.

Zadania:

  • Tworzenia contentu narracyjnego samodzielnie lub wraz z zespołem designerów.
  • Definiowania NPC (ich historii, osobowości i osadzania ich w fabule).
  • Projektowanie questów w ramach wyznaczonych przez mechaniki gry.
  • Wprowadzanie efektów swojej pracy do builda gry w Unreal Engine.
  • Tworzenie dokumentacji (współpraca przy GDD, diagramy przejść itd.).
  • Pomoc przy projektowaniu mechanik do gry.
  • Analiza, iteracja i optymalizacja zaprojektowanych rozwiązań.
  • Wyciąganie wniosków na bazie testów (w tym testów z udziałem społeczności).
  • Współpraca z innymi designerami, artystami i programistami.

Wymagania:

  • Lekkie pióro.
  • Preferowane doświadczenie przynajmniej w jednym ukończonym projekcie gamingowym lub wykazanie równoważnych umiejętności w zakresie designu.
  • Doświadczenie w kreatywnym pisaniu i tworzeniu tekstów, scenariuszy, dialogów itp. (niekoniecznie w gamedevie). Z chęcią zobaczymy próbki twojej pracy!
  • Znajomość podstaw pracy na Unreal Engine 4.
  • Dobra znajomość języka polskiego.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum poziom B2) – przede wszystkim w piśmie.
  • Umiejętność pracy samodzielnie i w zespole.

Mile widziane:

  • Praca na miejscu w biurze w centrum Szczecina (istnieje też możliwość pracy w systemie hybrydowym lub ewentualnie w pełni zdalnej).
  • Doświadczenie w pracy na Unreal Engine 4.
  • Doświadczenie w produkcji gier strategicznych i/lub symulatorów.
  • Wiedza na temat średniowiecza, a przede wszystkim Wojny Stuletniej.
  • Wiedza na temat branży gier ze szczególnym uwzględnieniem strategii, symulatorów i gier rozgrywających się w średniowieczu.
  • Wiedza na temat popkultury i story tropes.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 3 000 - 5 000 netto (B2B lub UoD) w zależności od umiejętności.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Duży wpływ na projekt.
  • Miła atmosfera i zgrany zespół pasjonatów gier.
  • Finansowanie materiałów edukacyjnych.
  • Wsparcie w przypadku relokacji.

Data publikacji: 2022-05-10

Liczba wyświetleń: 840