Praca w branży gier

UI/UX Design Consultant

dla False Prophet w Warszawa lub zdalnie

Zlecenie Grafika i animacja

Dołącz do False Prophet i twórz z nami dojrzałe, mroczne i wymagające gry. Obecnie pracujemy nad taktyczną grą turową z elementami RPG osadzoną w mrocznym świecie późnego średniowiecza w jakości AA+ na PC oraz konsole.

Jeżeli chcesz być częścią projektu oraz naszego zespołu, w skład którego wchodzą doświadczeni specjaliści posiadający wspólne pasje i zainteresowania, a przy tym chcesz mieć realny wpływ na to co robisz - dołącz do nas.

Poszukujemy doświadczonego projektanta UI/UX, z szeroką wiedzą techniczną z zakresu projektowania interfejsów do gier, który w ramach konsultacji wesprze nasz zespół swoimi umiejętnościami, żeby wznieść UI w naszej grze na wyższy poziom.

Zakres obowiązków:

  • Okresowe konsultowanie designu UI/HUD (kilka razy w miesiącu)
  • Pomoc merytoryczna w tworzeniu przyszłych interfejsów
  • Pomoc w przystosowaniu UI dla wersji konsolowej gry
  • Konsultacje pod kątem UX zarówno dla graczy PC jak i konsolowych
  • Dzielenie się swoją wiedzą z naszym zespołem projektantów i grafików

Nasze wymagania:

  • Co najmniej pięć lat doświadczenia w pracy jako UI/UX designer
  • Co najmniej dwa ukończone projekty komercyjne
  • Szeroka wiedza z zakresu projektowania interfejsów do gier
  • Zamiłowanie do strategicznych gier turowych i taktycznych gier fabularnych
  • Bardzo dobra organizacja pracy, terminowość i samodzielność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Pozytywne nastawienie, zaangażowanie i kreatywność

Mile widziane:

  • Doświadczenie w tworzeniu UI do gier strategicznych lub turowych
  • Doświadczenie w tworzeniu UI do gier konsolowych
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń
  • Dobra znajomość trendów panujących w grach RPG i taktycznych gier turowych

Oferujemy:

  • Praca 100% zdalnie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • wiele innych…

Prosimy o przesłanie CV wraz z portfolio za pomocą formularza Skillshot.

W zgłoszeniu prosimy zawrzeć następujący zapis:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Informujemy, że postaramy się skontaktować ze wszystkimi zainteresowanymi osobami.

Data publikacji: 2022-05-10

Liczba wyświetleń: 229