Praca w branży gier

Unreal Engine Sequencer/VFX/Cinematic Ninja

dla Odyssey Crew w Zdalny/Wrocław

Zlecenie Grafika i animacja

Poszukujemy osoby posiadającej umiejętność animowania cut-scen w Unreal Engine przy pomocy sequencera na dostarczonej treści archviz.

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • wieloletniej znajomości silnika Unreal Engine 4
  • doskonała umiejętność oświetlenia sceny
  • znajomości Blueprintów
  • odpowiedniego wyczucia w reżyserowaniu scen
  • samodzielności w działaniu
  • osób z pasją, z zamiłowaniem do archviz

MILE WIDZIANE:

  • obsługa Raytracing/pathtracing
  • movie render queue
  • znajomość shaderów i materiałów

OBOWIĄZKI

-stworzenie sekwencji 90-120 sek animacji z dostarczonej sceny, jeśli będzie taka konieczność zmodyfikowanie/podstawienie assetów archvizowych, foliage-u, przekazanie wskazówek grafikom co do modyfikacji - nie wymagamy tutaj od Ciebie modelowania.

CO OFERUJEMY:

  • rozliczenie na podstawie UZl, UoD, B2B płatne natychmiast po dostarczeniu prevki zlecenia
  • zlecenie od końca maja 2022
  • widełki 3-6k PLN w zależności od propozycji scenariusza i zrealizowanych podobnych zadań

Jeżeli chciałbyś do nas dołączyć napisz: jobs@odysseycrew.com
oczywiście do maila dołącz portfolio

Data publikacji: 2022-05-12

Liczba wyświetleń: 281