Praca w branży gier

Producer

dla QLOC w Warszawa lub Gdańsk (częściowo zdalnie)

Praca stała Programowanie

W QLOC współpracujemy z największymi studiami i wydawcami w branży gier wideo, m.in. EA, Capcom, Warner Bros., CD PROJEKT RED, Activision czy BANDAI NAMCO Entertainment. Nasz szeroki zakres najwyższej jakości usług obejmuje development, testowanie i lokalizację. Pracujemy na wszystkich największych platformach, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii oraz silników takich jak Unreal Engine, Frostbite czy REDengine. Pomagaliśmy ulepszać i adaptować takie marki jak Devil May Cry, Dark Souls Remastered, Mortal Kombat, Cyberpunk 2077 (i wiele innych) na nowe platformy, czerpiąc z tego ogromną radość i dzieląc pasję z graczami na całym świecie.

PRODUCER

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie projektami programistycznymi (portowanie gier komputerowych),
  • Tworzenie harmonogramu projektu,
  • Tworzenie planów budżetowych i ich realizacja,
  • Zarządzanie komunikacją oraz umiejętne reprezentowanie potrzeb zarówno klienta, jak i zespołu,
  • Praca z bazą błędów,
  • Współpraca z innymi działami firmy (QA, lokalizacja) i zewnętrznymi podwykonawcami w ramach realizowanych projektów.

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobry angielski (min. B2 / C1) i polski (C2) w mowie i piśmie (e-maile, konferencje telefoniczne, raporty),
  • Umiejętność posługiwania się językiem programistów i artystów w celu ułatwienia komunikacji między klientem a zespołem,
  • Doświadczony użytkownik gier wideo z wiedzą o środowisku gry (funkcje online, społeczność graczy),
  • Znajomość platform dla graczy: PC, Sony PlayStation, Microsoft Xbox, Nintendo Switch, Google Stadia itd.,
  • Umiejętności praktyczne związane z zarządzaniem projektem na każdym etapie (planowanie, budżetowanie, wdrażanie, zarządzanie zmianą, ocena postępów),
  • Wcześniejsze doświadczenie menedżerskie,
  • Doświadczenie w budowaniu relacji i zarządzaniu codzienną komunikacją z klientami,
  • Dostępność i otwartość na pracę z klientami w różnych strefach czasowych.

DODATKOWYMI ATUTAMI BĘDĄ:

  • Podstawowa znajomość procesu produkcji gier: development (etapy), lokalizacja, testy jakości itd.,
  • Znajomość programowania i grafiki (od strony artysty) - języki programowania / skrypty, grafika 2D / 3D, modelowanie, teksturowanie itp.,
  • Ogólna znajomość sieci - infrastruktura - sieci LAN, switch / router, oprogramowanie – matchmaking P2P i P/S.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na pełen etat lub kontrakt B2B,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu, możliwość pracy zdalnej,
  • Współfinansowanie pakietu Multisport z dostępem do najlepszych obiektów sportowych, po okresie próbnym,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Enel-Med, po okresie próbnym,
  • Darmowe wsparcie psychologiczne zewnętrznych specjalistów,
  • Branżowe wyjazdy firmowe,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach,
  • Szansa na realizację własnych projektów i koncepcji,
  • Lekcje języka angielskiego lub japońskiego,
  • Smaczną kawę, świeże soki i owoce, strefy chilloutu, fotel do masażu w biurze w Warszawie.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się pod adresem: https://q-loc.com/privacy-policy/personal-data-processing/

Data publikacji: 2022-05-13

Liczba wyświetleń: 512