Praca w branży gier

Mid/Senior Unity Developer

dla Woodland Games w Zdalnie lub Włocławek

Praca stała Programowanie

Cześć!
Do naszego zespołu (Woodland Games) do projektu Autopsy Simulator szukamy Unity Developera .
Autopsy Simulator to gra w której wcielasz się w patomorfologa wykonującego sekcje w grze, która jest połączeniem horroru z symulatorem.

Twoje obowiązki
Prowadzenie projektu od strony programistycznej w Unity
Programowanie w języku C#
Tworzenie gry w Unity

Wymagania
Doświadczenie w programowaniu C#
Dobra znajomość obsługi Unity
Zwracanie uwagi na detale, samomotywacja
Pasja w tworzeniu fajnych gier
Umiejętność dołączenia do istniejącego projektu

Mile widziane
Umiejętność pracy z narzędziami do kolejkowania zadań
Poczucie estetyki

Co oferujemy?
Atrakcyjne wynagrodzenie
Praca nad atrakcyjnymi projektami
Wynagrodzenie zależne od umiejętności
Długoterminową współpracę
Pracę z fajnym zespołem

Wyślij CV + ewentualne portfolio na adres: jobs@woodland.games w tytule wpisując 'Unity Developer'

Data publikacji: 2022-05-18

Liczba wyświetleń: 319