Praca w branży gier

Tester

dla Thing Trunk w Warszawa lub zdalnie

Praca stała Testowanie

Jesteśmy niezależną firmą tworzącą nowatorską serię wieloplatformowych gier komputerowych z gatunku midcore (pogranicze gier hardcore i casual). Pierwsza gra z serii, Book of Demons, była jedną z najbardziej udanych polskich premier 2018 roku. Obecnie pracujemy nad Hellcard i Book of Aliens.

Poszukujemy do zespołu osoby na stanowisko Tester Gier.

Zakres obowiązków:

  • Testowanie gier pod kątem funkcjonalności, UX, wydajności, stabilności oraz testowanie regresyjne
  • Testowanie nowo dodanych funkcjonalności w trakcie produkcji
  • Wyszukiwanie, reprodukowanie, analizowanie oraz zgłaszanie błędów oraz ich obsługa od zaraportowania do naprawienia i weryfikacji
  • Tworzenie i aktualizacja scenariuszy testowych oraz checklist

Czego oczekujemy:

  • Skrupulatność, proaktywność i dokładność w testowaniu
  • Umiejętności planowania testów i oceny priorytetów
  • Umiejętność zarówno pracy samodzielnej jak i pod nadzorem bardziej doświadczonych osób

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomości systemów raportowania błędów (np. JIRA)
  • Znajomość programów do nagrywania i streamowania gier
  • Wszelkie inne dodatkowe umiejętności przydatne przy tworzeniu i promocji gier
  • Znajomość Unity

Co oferujemy:

  • Pracę nad ciekawymi, ambitnymi projektami
  • Zdobywanie doświadczenia branżowego u boku profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem
  • Stabilne zatrudnienie w długiej perspektywie czasowej (B2B/umowa zlecenie/umowa o dzieło)
  • Wynagrodzenie w zakresie 3-4tyś. pln netto
  • Przyjazną atmosferę pracy w utalentowanym zespole pełnym pasjonatów
  • Elastyczny czas pracy bez crunchu

Informacje dodatkowe:

Oferujemy pracę na miejscu w biurze w Warszawie na Ursynowie (przy samej stacji metra Stokłosy) z elastycznym podejściem do godzin pracy, oraz możliwością pełnej albo częściowej pracy zdalnej. Przewidujemy czas na wdrożenie i stopniowe zwiększanie zakresu odpowiedzialności. Więcej informacji o nas na: www.thingtrunk.com
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, linku do portfolio oraz kilku słów o sobie w kontekście tego stanowiska na adres jobs@thingtrunk.com w tytule wpisując „Tester”.

Dane wysyłane na adres jobs@thingtrunk.com są przetwarzane wyłącznie w celach przeprowadzenia rekrutacji. Więcej informacji na temat administrowania powierzonymi nam danymi osobowymi znajdziesz na https://privacy.thingtrunk.com/

Data publikacji: 2022-06-01

Liczba wyświetleń: 1924