Praca w branży gier

Business Manager for QA department

dla Carbon Studio w Gliwice

Praca stała Inne

Title

Gliwice

Poszukujemy kontaktowej, samodzielnej osoby, która pomoże nam rozszerzać kontakty biznesowe, współpracować z partnerami, wytyczać nowe ścieżki rozwoju, a zarazem wspierać pracę zespołu testerskiego w celu usprawnienia ich działań.

Chętnie podejmiemy współpracę zarówno z osobą która ma doświadczenie stricte business relationship, lub/i w QA. Liczy się dla nas aby kandydat miał już na swoim koncie doświadczenie w branży gier komputerowych.

Informacje o nas znajdziesz pod adresem: www.carbonstudio.pl

Obowiązki:
✔️Utrzymywanie istniejących i budowanie nowych relacji z klientami, właścicielami platform, inwestorami.
✔️Badania rynku VR.
✔️Budowanie długoterminowej strategii.
✔️Doglądanie procesu QA.

Czego oczekujemy?
✔️Solidnego doświadczenia w budowaniu business relationship.
✔️Bardzo dobra znajomość światowego rynku gier.
✔️Samodzielność, zorganizowany styl pracy.
✔️Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
✔️Miłość do gier, znajomość różnych platform i gatunków.
✔️Znajomości działania działu QA.

Mile widziane:
✔️Doświadczenie w zarządzaniu.
✔️Znajomość rynku VR.

Oferujemy:
✔️Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, wkładu i zaangażowania.
✔️Ważną rolę w wieloprojektowym, szybko rozwijającym się studiu o świetnej reputacji.
✔️Stabilna praca w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.
✔️Elastyczne godziny pracy.
✔️Praca w komfortowym i bardzo dobrze zlokalizowanym biurze w centrum Gliwic.
✔️Świetną atmosferę w pracy.
✔️Cykliczne spotkania integracyjne.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij CV lub link do portfolio na: job@carbonstudio.pl

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Data publikacji: 2022-06-02

Liczba wyświetleń: 199