Praca w branży gier

Senior Concept Artist

dla The Knights of Unity w Wrocław/ zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

The Knights of Unity

⚔️Rycerze Unity zapraszają wszystkich żądnych rozwoju!⚔️

Realizuj wspólnie z nami projekty na wszystkie platformy dla największych firm w branży gier i wpływaj kreatywnie na gry Knightsów (strategie, karcianki, RPG-i, roguelike)!

🎮Wierzymy w to, że tylko satysfakcja z pracy jest w stanie zapewnić najlepsze wyniki, dlatego tworzymy nasze Rycerskie Zastępy tak, aby Rycerze Unity czuli się dobrze i wzajemnie się motywowali do działania. Z tego względu przywiązujemy ogromną wagę do działania w przyjaznej atmosferze opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu.🎮

Jeśli masz dużą potrzebę rozwoju oraz interesuje Cię elastyczny czas pracy, dobre warunki finansowe, 12 integracji w roku oraz dozgonny Szacunek i Chwała, to musisz do nas dołączyć! :)

⚔️RYCERSKIE ZADANIA:

  • Wykonywanie wysokiej jakości Concept Artów
  • Projektowanie środowisk, obiektów, postaci i pomoc przy tworzeniu stylu graficznego różnorodnych projektów
  • Bycie wzorem i mentorem dla reszty zespołu, pomagać w rozwoju oraz dzielić się technikami z innymi
  • Wsparcie w zadaniach Art Directora
  • Komunikacja i współpraca z innymi działami
  • Przekazywanie feedback'u artystycznego dla zespołu
  • Pomoc w wykonywaniu estymacji

⚔️RYCERSKIE OCZEKIWANIA:

  • Doskonała znajomość fundamentów Artu oraz zrozumienie kompozycji, światła, koloru
  • Umiejętność pracowania z różnymi stylami graficznymi (od stylizowanych do semi-realistycznych)
  • Doskonała wiedza w zakresie światła i koloru
  • Znajomość języka angielskiego pisanego i mówionego na poziomie B2/C1
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Terminowe wykonywanie powierzonych zadań
  • Pasja do gier

mile widziane: znajomość programów 3D do pracy oraz podstaw game designu

⚔️NASZYM RYCERZOM OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie 7 500 - 10 000 PLN netto na B2B przy 160h miesięcznie (rozliczanie godzinowe)
  • Wysoką autonomię pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Największą różnorodność projektów w polskiej branży gier! - PC, konsole, mobile, VR, AR, porting, optymalizacje, nowe technologie, a dla chętnych nawet Industry 4.0!
  • Praca bez crunchy! Dzięki naszemu modelowi pracy, crunche są możliwe jedynie na życzenie i za zgodą Rycerza!
  • Atmosferę pracy skoncentrowaną na pozytywnych relacjach wewnątrz firmy
  • Możliwość realizowania własnych projektów! - każdy Rycerz ma możliwość zgłaszania swoich projektów gier, które mają szansę być zrealizowane przez The Knights of Unity!
  • Nowe biuro zaledwie 10 minut od centrum Wrocławia, a w nim: zawsze świeże owoce, orzechy i barek owsiankowy, najlepsza kawa na rynku, lodówka z Mio Mio, Games Room (gry planszowe, konsolowe itp.), Nap Room (pokój do drzemki i odpoczynku) i wiele innych
  • Karta Multisport oraz Ubezpieczenie Medyczne
  • Masaże w biurze
  • Lekcje języka angielskiego
  • Najlepsze wydarzenia integracyjne (w życiu ważna jest nie tylko praca ale też dobra zabawa, dlatego w The Knights of Unity robimy integrację co miesiąc, byliśmy już razem na Śnieżce, w Energylandii, wspólnie lepiliśmy naczynia z gliny i lataliśmy szybowcami)
  • Dozgonny Szacunek i Rycerską Chwałę! :)

Serdecznie zapraszamy do Rycerskich Szeregów! :)

Data publikacji: 2022-06-08

Liczba wyświetleń: 460