Praca w branży gier

Level / Game Designer

dla RedDeerGames w Warszawa | Zdalnie

Praca stała Design

Cześć!

RDG

Nazywamy się RedDeerGames i jesteśmy studiem deweloperskim, a także wydawcą gier na PC, XboxOne i Nintendo Switch. W planach mamy również PlayStation 4/5 i nową serię Xbox. W naszym portfolio znajdują się autorskie projekty, a także tytuły od innych deweloperów, które przenieśliśmy na ww. konsole. Niedawno zostaliśmy wyróżnieni przez magazyn Forbes i znaleźliśmy się w zestawieniu "TOP 50 producentów gier w Polsce 2022". Nasze motto to: Let the FUN begin!

Zadania:

  • Design, budowanie i projektowanie scen, tworzenie leveli w Unity
  • Aktywne współtworzenie, a następnie przekłucie założeń i wizji projektu w środowisko, w którym gracz się porusza
  • Ścisła współpraca z innymi członkami zespołu

Wymagania:

  • Przynajmniej dwóch wydanych projektów komercyjnych lub 2-3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w tworzeniu gier komputerowych opartych na Unity (minimum 1 lata doświadczenia lub ukończone projekt komercyjny) w roli Level Designer
  • Umiejętność zaprojektowania i stworzenia środowiska gry, które jest wciągające i zrozumiałe dla gracza, zapewnia różnorodne rozgrywki i będzie atrakcyjne i estetycznie wiarygodne
  • Dużej wyobraźni i pomysłowości
  • Kreatywność, umiejętność pracy z ludźmi i realizowania wspólnie określonego celu
  • Umiejętności pracy w zespole, ale też samodzielności
  • Chęć do poszerzania wachlarza umiejętności

Mile widziane:

  • Doświadczenie tworzeniu gier VR
  • Podstawowa znajomość programowania w Unity
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Znajomość procesu produkcyjnego gier
  • Jesteś pasjonatem tworzenia gier komputerowych
  • Zainteresowanie rynkiem gier, w szczególności grami FPS oraz Top Down Shooter

Oferujemy:

  • Praca w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy
  • 26 dni urlopu w roku
  • Opieka zdrowotna Enelmed
  • Elastyczne godziny pracy
  • 5000-7000 PLN B2B
  • 100% zdalnie
  • Możliwość pracy z biura w Barcelonie

Jeżeli czujesz, że to ogłoszenie skierowane jest właśnie do Ciebie i GameDev Cię wzywa - nie zwlekaj! Wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@reddeergames.com

Informacje na temat ochrony prywatności:
Przesyłając swoją aplikację, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę
REDDEERGAMES SP. Z O.O.
Zbożowa 4A
70-653 Szczecin
w celu udziału w bieżącym i przyszłych procesach rekrutacyjnych.
Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie.
Aby uzyskać więcej informacji wejdź na www.reddeergames.com

Oświadczenie dotyczące zgody:
Rozumiem i zgadzam się na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką prywatności.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy! :)

Data publikacji: 2022-06-08

Liczba wyświetleń: 645