Praca w branży gier

Unreal / Unity Developer

dla RedDeerGames w Warszawa | Zdalnie

Praca stała Programowanie

Cześć!

RDG

Nazywamy się RedDeerGames i jesteśmy studiem deweloperskim, a także wydawcą gier na PC, XboxOne i Nintendo Switch. W planach mamy również PlayStation 4/5 i nową serię Xbox. W naszym portfolio znajdują się autorskie projekty, a także tytuły od innych deweloperów, które przenieśliśmy na ww. konsole. Niedawno zostaliśmy wyróżnieni przez magazyn Forbes i znaleźliśmy się w zestawieniu "TOP 50 producentów gier w Polsce 2022". Nasze motto to: Let the FUN begin!

Zadania:

  • Praca z gotowym kodem źródłowym w celu przygotowania wersji na inne platformy (m.in. Nintendo Switch, Xbox, Playstation)
  • Dostosowanie aplikacji do wymogów certyfikacyjnych dla danej platformy
  • Współpraca z działem marketingu w celu implementacji niezbędnych zmian
  • Implementacja SDK wybranych platform
  • Adaptacja unikalnych funkcji w wybranych platformach

Wymagania:

  • Dobra znajomość C# (znajomość innych języków t.j. C++ również mile widziana)
  • Umiejętność optymalizacji kodu
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Unity
  • Umiejętność pracy z gotowym kodem źródłowym
  • Doświadczenie programistyczne (zrealizowane projekty lub w zaawansowanej fazie developmentu, nie muszą być komercyjne)
  • Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Znajomość obsługi systemu kontroli wersji Git / Perforce
  • Język angielski na poziomie min. B1/B2

Mile widziane:

  • Znajomość wymagań związanych z certyfikacją gier na konsolę
  • Doświadczenie w pracy w zespole i pracy z cudzym kodem źródłowym

Oferujemy:

  • Praca w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy
  • 26 dni urlopu w roku
  • Opieka zdrowotna Enelmed
  • Elastyczne godziny pracy
  • 5000-12000 PLN B2B
  • 100% zdalnie
  • Możliwość pracy z biura w Barcelonie

Jeżeli czujesz, że to ogłoszenie skierowane jest właśnie do Ciebie i GameDev Cię wzywa - nie zwlekaj! Wyślij swoje CV na adres: rekrutacja@reddeergames.com

Informacje na temat ochrony prywatności:
Przesyłając swoją aplikację, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę
REDDEERGAMES SP. Z O.O.
Zbożowa 4A
70-653 Szczecin
w celu udziału w bieżącym i przyszłych procesach rekrutacyjnych.
Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie.
Aby uzyskać więcej informacji wejdź na www.reddeergames.com

Oświadczenie dotyczące zgody:
Rozumiem i zgadzam się na przetwarzanie moich danych zgodnie z polityką prywatności.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy! :)

Data publikacji: 2022-06-08

Liczba wyświetleń: 767