Praca w branży gier

Narrative Designer

dla Spokko (grupa CD Projekt) w Warszawa

Praca stała Design

Spokko to zgrany, ambitny zespół specjalizujący się w tworzeniu innowacyjnych, niezwykłych gier mobilnych.

Jesteśmy niezależnym, pełnym pomysłów studiem deweloperskim, dumnie działającym w ramach rodziny CD PROJEKT.

Nasz zespół tworzą pasjonatki i pasjonaci zamieniający małe pomysły w grywalną rzeczywistość. Poprzednie projekty pozwoliły nam nauczyć się wiele o branży i rynku gier mobilnych, dzięki czemu możemy sukcesywnie rozwijać The Witcher: Monster Slayer, ale również snuć dalsze plany rozwoju firmy.

ZADANIA

  • projektowanie systemów i narzędzi narracyjnych oraz tworzenie contentu narracyjnego do gier tworzonych przez studio,
  • tworzenie czytelnej dokumentacji projektowej – flowcharty, pisanie briefów, przygotowywanie backlog feature’ów, contentu i assetów potrzebnych do realizacji zadań na tym stanowisku,
  • współpraca z innymi zespołami, w celu wymyślenia kreatywnych sposobów na uchwycenie mechaniki gry w fabule i narracji,
  • projektowanie świata gry oraz proponowanie kreatywnych i skutecznych sposobów przedstawiania tego świata graczom,
  • definiowanie postaci i NPC, ich historii, osobowości,
  • tworzenie dialogów i pozostałych tekstów w grze,
  • identyfikowanie problemów narracyjnych i proponowanie kreatywnych rozwiązań,
  • przyjęcie odpowiedzialności za rozwój wysokiej jakości doświadczeń w tworzonych grach dla graczy we współpracy z game designerami.

WYMAGANIA:

  • lekkie pióro,
  • minimum rok doświadczenia w pisaniu scenariuszy, tekstów i dialogów,
  • inicjatywa, umiejętność logicznego myślenia i sprawnego artykułowania swoich pomysłów,
  • samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum poziom B2) – zarówno w mowie, jak i w piśmie,
  • umiejętność posługiwania się dowolnym edytorem do tworzenia gier na poziomie pozwalającym na samodzielne stworzenie prototypu questu i mechaniki gameplayowej,
  • zainteresowanie rynkiem gier mobilnych, f2p,
  • chęć rozwoju w projektowaniu narracji w grach mobilnych.

MILE WIDZIANE

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Game Designera.

DODATKOWE INFORMACJE:

  • zapewniamy 3 modele pracy: onsite w naszym biurze w Warszawie, pracę w 100 % zdalną bądź model hybrydowy;
  • pracę w młodym, ambitnym zespole przy znanym IP,
  • wpływ na ostateczny kształt projektu,
  • typ umowy dostosowany do Twoich potrzeb,
  • zapewniamy prywatną opiekę medyczną (Medicover) oraz pakiet Multisport,
  • całodobowy dostęp do dobrze wyposażonej siłowni zlokalizowanej na terenie studia wraz z opieką trenera personalnego,
  • dostęp do biblioteki zawierającej szeroką gamę filmów, książek i gier,
  • swoje auto, motocykl lub rower zaparkujesz na bezpłatnym parkingu dla pracowników,
  • dostęp do kantyny na terenie kampusu serwującej świeże i zdrowe posiłki - dla wegan i dla mięsożerców. Dodatkowo inny FoodTruck każdego dnia :)

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spokko Sp. z o.o. w organizacji moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spokko Sp. z o.o. w organizacji moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Data publikacji: 2022-06-08

Liczba wyświetleń: 671