Praca w branży gier

Game Designer (Unity3D)

dla DreamWay Games S.A. w zdalnie

Inne Design

Jesteśmy studiem gier PC, które pracuje w całości zdalnie (codziennie łączymy się z różnymi zakątkami Polski). Obecnie szukamy Game Designera do gry Espresso Tycoon: gry ekonomiczno-symulacyjnej, w której gracz zarządza własną kawiarnią. Wysoko cenimy samodzielność, odpowiedzialność, zapał, umiejętność zarządzania swoją pracą, a przede wszystkim pasję :)

Zadania:

  • projektowanie nowych mechanik do gry
  • analiza mechanik w innych grach istniejących na rynku
  • prototypowanie mechanik gry w silniku Unity3D
  • optymalizacja parametrów gry w silniku Unity3D
  • identyfikacja luk w istniejącej rozgrywce
  • iteracyjne udoskonalanie całości rozgrywki
  • testowanie rozgrywki
  • tworzenie dokumentacji
  • współpraca z grafikami i programistami

Wymagania minimalne:

  • znajomość rynku gier pod kątem wykorzystywanych rozwiązań gameplayowych
  • umiejętność konfigurowania komponentów w Unity3D
  • umiejętność korzystania z arkuszy kalkulacyjnych Excel
  • umiejętność przejrzystego prezentowania danych (wykresy, tabele)
  • umiejętność przeprowadzenia symulacji i optymalizowania parametrów
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność metodycznej pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • znajomość gita
  • znajomość podstaw skryptowania w Unity3D (C#)

Wymagane umiejętności miękkie:

  • umiejętność zwięzłego i konkretnego formułowania myśli
  • wyczucie estetyki oraz feelingu
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
  • punktualność i sumienność
  • proaktywność
  • gotowość do nauki

Oferujemy:

  • pracę w całości zdalną
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • zatrudnienie na podstawie UZ lub B2B
  • pracę nad ambitnymi i satysfakcjonującymi projektami Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana, wyślij nam swoje portfolio/CV oraz opis doświadczenia poprzez formularz Skillshot.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DreamWay Games S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Data publikacji: 2022-06-13

Liczba wyświetleń: 460