Praca w branży gier

Unity/Game Developer

dla Art Games Studio S.A. w Warszawa

Praca stała Programowanie

Cześć wszystkim! Obecnie poszukujemy uzdolnionych i doświadczonych Unity/Game Developer'ów zainteresowanych programowaniem, portowaniem gier oraz chcących uczestniczyć w nowym projekcie. Zaczynamy wielką przygodę i możesz stać się jej częścią.
Jeżeli lubisz grać i pasjonujesz się programowaniem - wspaniale! To ogłoszenie jest skierowane do Ciebie :-)

Wymagania:
-> Doświadczenie w gamedev lub Game Jam'ach
-> Znajomość C#, silnika Unity oraz Unity UI
-> Umiejętność optymalizacji kodu
-> Znajomość narzędzi kontroli wersji (GitLab, GitHub)
-> Umiejętność pracy w zespole
-> Otwartego umysłu i chęci zwiększania skill'a
-> Język angielski na poziomie rozumienia dokumentacji

Oczekiwania:
-> Zaangażowanie i motywacja
-> Dyscyplina oraz organizacja miejsca pracy
-> Focus na dziennych zadaniach
-> Poszerzanie wiedzy na Switch, xBox oraz PlayStation
-> Otwartość na konstruktywne uwagi

Co oferujemy:
-> Aktywny udział przy tworzeniu projektu
-> Pracę w doświadczonym i zgranym team'ie
-> Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie
-> Przyjazną indie atmosferę
-> Dostęp do najnowszych technologii i gier
-> Zatrudnienie na podstawie UoD lub B2B

Jeśli spełniasz powyższe wymagania prześlij CV oraz portfolio. Prosimy o dodanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji stanowiska ogłoszonego przez Art Games Studio S.A."

Data publikacji: 2022-06-13

Liczba wyświetleń: 605