Praca w branży gier

Grafik 3D

dla Revenge Studios w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

Revenge Studios to miejsce skupiające doświadczonych developerów pracujących nad steampunkową rzeczywistością.

Zakres obowiązków:

  • Modelowanie obiektów 3D low-poly / mid-poly
  • Tworzenie siatek UV
  • Tworzenie tekstur/materiałów
  • Meshowanie levelu

Wymagania:

  • Kreatywność
  • Zmysł plastyczny
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MODO, Blender (lub innego pakietu 3D)
  • Bardzo dobra znajomość Substance Painter
  • Znajomość Adobe Photoshop
  • Samodzielność
    • Umiejętność pracy zespołowej

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość Unreal Engine
  • Doświadczenie zawodowe w branży gier komputerowych
  • Pasja do gier video
  • Techniczne umiejętności (optymalizacja pamięciowa i graficzna, tworzenie shaderów, doświadczenie z VR itp.)

Oferujemy:

  • Sporą dozę wolności kreatywnej
  • Elastyczne godziny pracy (core hours)
  • Brak crunchu
  • Brak zakazu konkurencji

Prześlij swoje CV na formularz poniżej.

(Z następującą klauzulą dot. ochrony danych osobowych):
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Revenge Studio Sp. z o.o. („Administratora danych”) moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie Administratorowi danych dokumentach (CV, życiorys, list motywacyjny) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1).
Ponadto wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora danych. Jestem świadomy że moja zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie.”

Data publikacji: 2022-06-15

Liczba wyświetleń: 1035