Praca w branży gier

Remote Lead Frontend Engineer / Tech Lead

dla BF Games w zdalnie

Praca stała Programowanie

BF Games to nowoczesne, dynamicznie rozwijające się studio deweloperskie. Naszym celem jest wprowadzanie nowej jakości na dotychczasowy rynek gier losowych, poprzez tworzenie coraz bardziej wyszukanych produkcji spełniających oczekiwania i przyciągających graczy na całym świecie.

Poszukujemy kandydata do współpracy jako Lead Frontend Engineer/Tech Lead do zespołu zajmującego się tworzeniem gier 2D/3D na platformy m.in. webowe i mobilne. Mamy na koncie 70+ tytułów przetłumaczonych na kilkanaście języków, 2 miliardy rozegranych rund oraz klientów z całego świata. Używamy autorskiego silnika, dbamy o jakość kodu, oferujemy więcej niż tylko owocowe czwartki, a przede wszystkim - kochamy gry i uwielbiamy je wspólnie tworzyć, bo każdy w zespole ma wpływ na proces kreatywny i ostateczny wygląd projektu.

Dołącz do naszego teamu i twórzmy wspólnie nową jakość na światowym rynku gier! :)

Z jakimi zadaniami spotkasz się u nas?

-kierowanie zespołem programistów odpowiedzialnym za tworzenie gier mobilnych i webowych
-współtworzenie i dbałość o aspekty techniczne związane z architekturą produktów, ich jakością i skalowaniem
-zarządzanie wizją techniczną projektów
-usprawnianie procesów tworzenia produktów
-bliska współpraca z grafikami, animatorami i designerami w zakresie tworzenia produktu
-tworzenie prototypów nowych produktów

Czekamy na kogoś takiego jak Ty, jeśli posiadasz:

-co najmniej 5-letnie doświadczenie na tożsamym lub zbliżonym pod kątem zadań stanowisku
-wiedzę w zakresie technologii: JavaScript (TypeScript), PIXI.JS/WebGL
-umiejętność konstrukcji i dbałości o dokumentację produktową
-doświadczenie w zarządzaniu i współpracy z zespołem developerskim
-wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
-dobrą znajomość języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie:

-zamiłowanie do gier i doświadczenie w gamedev (doświadczenie w branży gier losowych mile widziane)
-doświadczenie we współpracy z metodykami Agile
-znajomość narzędzi do tworzenia grafiki/animacji
-znajomość WebAPI (websockets/webaudio), webpack, node.js

Co dla Ciebie mamy?

-zatrudnienie: B2B, stawka: 20 000-25 000 PLN net/month+vat
-miejsce pracy: w pełni zdalnie
-bogaty pakiet benefitów, takich jak: karta sportowa, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, +do 26 płatnych dni niedostępności, dodatki świąteczne, integracje...i wiele więcej! :)
-pracę w zgranym, międzynarodowym, ambitnym teamie, który mocno inspiruje do działania! :)
-interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

In order to take part in our recruitment process please include the following clause at the bottom of your CV :
"In accordance with the applicable data protection law, I hereby express voluntary consent for processing of my personal data by Bee-Fee Limited, having its registered address at 27 Old Gloucester Street, London, WC1N3AX United Kingdom, in order to carry out the recruitment process."
If you want to take part in our future recruitment processes, please add the following sentences:
"I express consent for processing my personal data in future recruitment processes. My consent is valid until revoked."

Data publikacji: 2022-06-20

Liczba wyświetleń: 126