Praca w branży gier

Senior Unity Developer

dla IDEA+ w zdalnie

Praca stała Programowanie

IDEA+ rozpoczęła swoje działania w 2018 roku, aby wspierać szczególnie młodych i zdolnych ludzi w ich rozwoju na ścieżce życiowej, a także zawodowej. Od tamtego momentu rozpoczęto opracowywanie wartości oraz sposobu w jaki można je przekazać. Właśnie dlatego poszukujemy Senior Unity Dewelopera do stworzenia gry mobilnej z elementami multiplayer. Jeżeli czujesz swój potencjał zawodowy i jesteś gotowy podjąć wyzwanie, dołącz do nas!

Głównym celem Projektu jest pomoc odbiorcom w poznaniu i zrozumieniu samych siebie oraz umożliwienie im nabycia kompetencji, które są absolutnie kluczowe dla znalezienia życiowej równowagi, zbudowania swojej Marki Osobistej, a nawet zmonetyzowania jej. W ramach IDEA+ tworzymy Projekt oparty o wykreowaną własność intelektualną, wykorzystujący gaming, a do tego wspomagany inżynierią finansową z wykorzystaniem blockchain.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • tworzenie nowych i rozbudowywanie istniejących funkcjonalności gameplayowych
  • implementacja elementów multiplayerowych
  • współpraca z zespołem w celu utrzymania stałej wizji projektu

WYMAGANIA:

  • 5+ lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • biegłość w pracy z silnikiem Unity
  • bardzo dobrą znajomość projektowania architektury kodu
  • głębokie zrozumienie wzorców projektowych i struktur danych
  • doświadczenie przy grach multiplayer
  • znajomość narzędzi kontroli wersji

NICE TO HAVE:

  • pasja do gier
  • doświadczenie w tworzeniu gier mobilnych
  • znajomość NFT, technologii blockchain
  • znajomość systemu zarządzania projektem - Jira

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w przedziale 12.000 - 17.000 PLN Net/B2B,UoZ,UoD
  • udział w programie Employee Stock Option Plan
  • wsparcie w samorozwoju
  • elastyczne godziny pracy
  • 100% zdalnie
  • 21 płatnych dni urlopowych

Data publikacji: 2022-06-22

Liczba wyświetleń: 324