Praca w branży gier

Junior/Mid/Senior QA Specialist / Engineer

dla Viabo Sp. z o.o. w Bydgoszcz (tylko stacjonarnie)

Praca stała Testowanie

Viabo Sp. z o. o. poszukuje pracownika na stanowisko: QA Specialist / Engineer
Jeśli chcesz współtworzyć, a nie tylko wykonywać odgórnie zlecone zadania - aplikuj do Viabo, nowego bydgoskiego studia, ze świeżymi pomysłami.
Viabo to nie tylko miejsce z luźną i otwartą atmosferą pracy, ale również profesjonalne, finansowo stabilne studio z klarowną strategią.
Rozwijamy projekt proceduralnie generowanego RPG na autorskiej technologii oraz dynamiczną grę arcade z logicznym twistem.
Jeżeli interesuje cię nie tylko wynagrodzenie na uczciwych warunkach, ale również miejsce, gdzie zostaniesz doceniony za wkład w produkcję nietypowych projektów - aplikuj do Viabo.

Podstawowe zadania to:
• weryfikacja jakościowa i wydajnościowa gier oraz ich systemów
• utrzymywanie wysokiej jakości produktów poprzez stałą komunikację z zespołem developerskim
• projektowanie dokumentacji testerskiej (Checklisty/TestCase/TestPlan)
• raportowanie i weryfikacja błędów
• weryfikacja wymogów certyfikacyjnych.
Wymagania:
• doświadczenie testerskie w produkcji gier
• dobra komunikatywność, zdolności analityczne, skrupulatność
Dodatkowym atutem będą (nieobowiązkowe):
• wiedza techniczna związana z produkcją gier
• doświadczenie w testach automatycznych
• znajomość Unreal Engine 4
• znajomość podstaw programowania
• udział w procesach certyfikacyjnych gier
• wydane na rynek gry
• chęć rozwoju w kierunku: marketing / grafika 2D lub 3D / dźwięk i muzyka / automatyzacja / walidacja+skrypty / programowanie/ inne
• portfolio prac/gier/projektów
Oferujemy:
• Umowę o pracę od samego początku
• Po okresie próbnym, umowę na czas nieokreślony
• Stawkę początkową 2500-7000 na rękę (netto UoP)
• Możliwość rozwoju w wybranym przez siebie, dodatkowym kierunku
• Realny wpływ na kształt powstających gier
• Luźną i kameralną atmosferę
• Stabilne zatrudnienie
• Pracę z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i technologii
• Wygodne gamingowe fotele i biurka
• Pracę w dobrze skomunikowanym, w pełni klimatyzowanym biurze w Bydgoszczy
• Partnerskie podejście do prowadzenia zespołu i projektów
• Cotygodniowe, wspólne granie

Jesteśmy również otwarci na nowe talenty (z różnych działów). Dlatego, jeżeli widzisz dla siebie miejsce w zespole takim jak nasz - wyślij swoje CV lub portfolio

Aplikacje prosimy składać na adres mailowy: office@viabogames.com
Prosimy by wiadomość/CV zawierała klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Data publikacji: 2022-06-22

Liczba wyświetleń: 941