Praca w branży gier

Senior Unity Developer

dla Spokko (grupa CD Projekt) w Warszawa

Praca stała Programowanie

Spokko to zgrany, ambitny zespół specjalizujący się w tworzeniu innowacyjnych, niezwykłych gier mobilnych.

Jesteśmy niezależnym, pełnym pomysłów studiem deweloperskim, dumnie działającym w ramach rodziny CD PROJEKT.

Nasz zespół tworzą pasjonatki i pasjonaci zamieniających małe pomysły w grywalną rzeczywistość, którzy stoją za wydaniem ponad 15 gier mobilnych. Wszystkie zrealizowane projekty pomogły nam się wiele nauczyć – o sobie i branży, której jesteśmy częścią.

Aktualnie pracujemy nad The Witcher: Monster Slayer – mobilną grą role-playing, osadzoną w świecie Wiedźmina, wykorzystującą technologię augmented reality.

ZADANIA:

  • rozwój istniejącego gameplay’u i tworzenie jego nowych elementów
  • tworzenie nowych i rozwój już istniejących narzędzi w Unity
  • projektowanie architektury kodu
  • optymalizacja i debugowanie kodu
  • usprawnianie istniejącego kodu i narzędzi

WYMAGANIA:

  • minimum trzy lata doświadczenia w programowaniu gier z wykorzystaniem Unity
  • umiejętność tworzenia dokumentacji swojego kodu
  • bardzo dobra znajomość C#
  • doświadczenie w tworzeniu narzędzia wewnątrz silnika Unity
  • znajomość zasad Dependency Injection - (mile widziany Zenject)
  • doświadczenie w pracy z projektowaniem funkcjonalności w oparciu o specyfikację
  • znajomość systemu kontroli wersji - GIT
  • doświadczenie w tworzeniu gameplayu (reguły gry, skrypty, fizyka itp.)
  • zaangażowanie, terminowość, odpowiedzialność za swoje zadania
  • zainteresowanie i znajomość rynku gier komputerowych
  • umiejętność tworzenia testów (TDD)
  • znajomość innych języków programowania

DODATKOWE INFORMACJE:

  • zapewniamy pracę w młodym, ambitnym zespole przy znanym IP
  • wpływ na ostateczny kształt projektu
  • typ umowy dostosowany do Twoich potrzeb
  • zapewniamy prywatną opiekę medyczną (Medicover) oraz pakiet Multisport
  • całodobowy dostęp do dobrze wyposażonej siłowni zlokalizowanej na terenie studia wraz z opieką trenera personalnego
  • dostęp do biblioteki zawierającej szeroką gamę filmów, książek i gier
  • swoje auto, motocykl lub rower zaparkujesz na bezpłatnym parkingu dla pracowników
  • dostęp do kantyny na terenie kampusu serwującej świeże i zdrowe posiłki - dla wegan i dla mięsożerców. Dodatkowo inny FoodTruck każdego dnia :)

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spokko Sp. z o.o. w organizacji moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spokko Sp. z o.o. w organizacji moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Data publikacji: 2022-06-22

Liczba wyświetleń: 339