Praca w branży gier

3D Artist

dla Carbon Studio w Gliwice

Praca stała Grafika i animacja

Title

3D Artist

Gliwice

W Carbon Studio tworzymy gry VR, znane z serii gier The Wizards oraz Warhammer Age of Sigmar: Tempestfall. Pracujemy nad nietuzinkowymi nowymi projektami do których poszukujemy osoby, która będzie tworzyć i teksturować modele enviro do naszych gier oraz pracować nad feelingiem graficznym w silniku Unreal Engine 4/5.

Więcej informacji o nas znajdziesz pod adresem: www.carbonstudio.pl

Dołącz do nas jeśli chcesz...:
✔️ Mieć możliwość pracy z zespołem dla których tworzenie gier to nie tylko praca.
✔️ Wynagrodzenia adekwatnego do umiejętności.
✔️ Wygodnych godzin pracy (core hours 10:00-15:00).
✔️ Bardzo dobrze zlokalizowanego biura (centrum Gliwic).
✔️ Brać czynny udział w przestrzeni całego projektu.
✔️ Pracować przy najnowszych technologiach VR i AR.
✔️ Brać udział w cyklicznych spotkaniach integracyjnych (przy napojach :), rozgrywkach w D&D czy
malowaniu figurek).

Obowiązki:
✔️ Tworzenie modeli 3D.
✔️ Teksturowanie stworzonych modeli.
✔️ Optymalizacja gotowych modeli.
✔️ Ścisła współpraca zespołem artystów i projektantów.

Wymagane umiejętności:
✔️ Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w gamedev.
✔️ Znajomość programów 3D (ZBrush/Blender/SubstancePainter) lub podobnych.
✔️ Zmysł artystyczny, systematyczność i sumienność.
✔️ Chęć współpracy i komunikacji z zespołem.
✔️ Podstawowa znajomość Unreal Engine 4.

Mile widziane:
✔️ Doświadczenie poparte portfolio.
✔️ Pasja do gier.
✔️ Znajomość systemu kontroli wersji (SVN).

Oferujemy:
✔️Wynagrodzenie na dogodnej umowie, adekwatne do doświadczenia, wkładu i zaangażowania w projekt.
✔️Stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin pracy z pakietem dni wolnych niezależnie od umowy.
✔️Elastyczne godziny pracy.
✔️Świetną atmosferę.
✔️Możliwość rozwoju organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej.
✔️Spotkania integracyjne.
✔️Dostęp do biblioteki gier.
✔️Możliwości wypożyczenia gier na PS oraz VR.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij CV lub link do portfolio na: job@carbonstudio.pl

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Data publikacji: 2022-06-24

Liczba wyświetleń: 912