Praca w branży gier

Producer / Co-Product Owner

dla Stormbound Games w Gdańsk / Bydgoszcz / Zdalnie

Praca stała Zarządzanie

Stormbound Games jest połączeniem sił oryginalnych Twórców gry Stormbound: Kingdom Wars z zespołem doświadczonych pracowników z polskiej branży gier mobilnych, którzy pracowali w ostatnich latach nad rozwojem tego tytułu. Stormbound Games dzięki niezależnemu od innych projektów budżetu, jest w stanie zapewnić finansowanie prężnego rozwoju gry. Jako właściciele IP Stormbounda, jesteśmy gotowi eksplorować wykorzystanie w naszych projektach nowych technologii, jak i samej możliwości umiejscowienia naszych barwnych postaci w innych gatunkach gier. Sprawdź, co Stormbound już teraz oferuje graczom:

Obowiązki:

  • Co-Product Owning w zakresie organizacji i koordynacji projektu jak i pracy 15 osobowego (w większości zdalnego) zespołu tworzącego grę Stormbound: Kingdom Wars
  • Współpraca z drugim Co-Product Ownerem odpowiedzialnym za sferę kreatywną. W domyśle tworzenie dwuosobowego zespołu Product Ownerów działających jak jeden umysł.
  • Wspieranie członków zespołu w osiągnięciu określonego celu zawodowego (i nie tylko) poprzez dzielenie się wiedzą, szkolenia i ćwiczenia w zakresie organizacji i osiągania celów.
  • Upewnianie się, że wszystkie niezbędne zadania produkcyjne będą rozpisane, a następnie bez przeszkód wykonane, natomiast niezbędna dokumentacja aktualna, tak aby proces rozwoju gry był płynny i przyjemny
  • Dbanie aby członkowie zespołu posiadali niezbędne informacje do należytego wykonania powierzonych im zadań
  • Pomoc organizacyjna przy bardziej skomplikowanych zadaniach zespołu
  • Tworzenie dokumentacji związanej z projektem, tj. harmonogramy, plany budżetowe itd.
  • Prowadzenie spotkań związanych z planowaniem pracy, retrospektywą pracy jak również innych indywidualnie dobranych spotkań w celu rozwoju projektu jak i kompetencji pracowników zespołu.
  • Określenie i kontrolowanie prędkości pracy zespołu.
  • Identyfikacja problemów i “blocker ów”. Otwarte i precyzyjne komunikowanie ich oraz pomoc w ich rozwiązaniu
  • Opiekowanie się backlogiem.

Wymagania:

  • Wysokie umiejętności organizacyjne i samodzielność
  • Znajomość filozofii pracy w metodologiach zwinnych (Agile Software Development) i metodologii przepływu (FLOW)
  • Znajomość procesu produkcji gier oraz jego etapów, tj. od samego konceptu po wypuszczenie gry na rynek
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i analityczne
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenia w zarządzaniu zadaniami lub projektami w multidyscyplinarnych zespołach
  • Zamiłowanie do gier.

Mile widziane:

  • Zamiłowanie do gier karcianych
  • Obecność na miejscu w biurze (Gdańsk lub Bydgoszcz), niekoniecznie przez cały tydzień.

Widełki: 7-13k zł netto + VAT na fakturę, w zależności od doświadczenia. Istnieje też możliwość nawiązania współpracy na Umowę o Pracę.
Po dobrym przyjęciu przez team i pozytywnym wpływie na wyniki gry i pracę członków zespołu, jest również opcja wynegocjowania udziałów firmy.

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia. Zapraszamy! :)
Stormbound Games Team

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stormbound Games sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016).
W przypadku, gdy chcesz, aby Twoja aplikacja byla rozpatrywana również w innych procesach rekrutacyjnych umieść w Cv również poniższą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stormbound Games sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016)

Data publikacji: 2022-06-28

Liczba wyświetleń: 449