Praca w branży gier

Marketing Manager

dla Spokko (grupa CD Projekt) w Warszawa

Praca stała Inne

Spokko to zgrany, ambitny zespół specjalizujący się w tworzeniu innowacyjnych, niezwykłych gier mobilnych.

Jesteśmy niezależnym, pełnym pomysłów studiem deweloperskim, dumnie działającym w ramach rodziny CD PROJEKT.

Nasz zespół tworzą pasjonatki i pasjonaci zamieniający małe pomysły w grywalną rzeczywistość. Poprzednie projekty pozwoliły nam nauczyć się wiele o branży i rynku gier mobilnych, dzięki czemu możemy sukcesywnie rozwijać The Witcher: Monster Slayer, ale również snuć dalsze plany rozwoju firmy.

ZADANIA

  • realizacja planu i strategii działań do płatnych kampanii reklamowych skierowanych na pozyskiwanie użytkowników dla produktów mobilnych (z wykorzystaniem Facebook, Google),
  • realizacja i współtworzenie działań PR-owych i komunikacyjnych dla tworzonych przez Studio gier,
  • współpraca z działem kreatywnym w celu określania charakteru wizualnego kampanii i wdrażanie nowych kreacji graficznych,
  • przeprowadzanie testów A/B kreacji reklamowych,
  • raportowanie i analiza wyników przeprowadzonych działań w oparciu o dostępne narzędzia,
  • poszukiwanie nowych rozwiązań/narzędzi zwiększających efektywność prowadzonych działań,
  • utrzymywanie relacji biznesowych z sieciami reklamowymi,
  • współpraca z działem produktowym w celu określenia charakteru kampanii pod osiągnięcie KPI produktu,
  • przeprowadzanie badań marketingowych,
  • przygotowywanie komunikatów i materiałów marketingowych w języku polskim i angielskim,
  • briefowanie zespołów tworzących elementy działań marketingowych (kreacje, struktura danych do analizy performance’u, narzędzia na linii gra-marketing),
  • analiza wyników kampanii na bazie danych, przedstawianie wniosków i prezentowanie, wraz z innymi członkami zespołu, rozwiązań w obszarach marketingowych i performance'u gry,
  • optymalizacja i wdrażanie zmian potrzebnych w trakcie trwania etapów projektu na podstawie analiz wyników.

WYMAGANIA:

  • znajomość rynku gier mobilnych,
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii e-marketingowych,
  • doświadczenie w pozyskiwaniu użytkowników poprzez platformy: Facebook Ads oraz Google Ads,
  • umiejętność interpretowania danych oraz optymalizacji działań marketingowych,
  • biegła znajomość przynajmniej jednego attribution partnera,
  • zaawansowana znajomość Google Sheets/Microsoft Excel na potrzeby analizy oraz raportów,
  • znajomość trendów i scoring assetów reklamowych,
  • bardzo dobre umiejętności analizy danych i optymalizacji założeń marketingowych,
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów,
  • doświadczenie we współpracy z zespołami kreatywnymi, BI i produktowymi,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. C1).

MILE WIDZIANE

  • doświadczenie w pozyskiwaniu użytkowników poprzez sieci reklamowe,
  • doświadczenie w pracy lub współpracy z agencją reklamową bądź siecią reklamową,
  • znajomość trendów mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, TikTok, Snapchat itd), Applovin oraz Unity Ads i możliwości wykorzystania ich przestrzeni reklamowej,
  • znajomość Adobe Photoshop w celu samodzielnej kreacji/modyfikacji grafik z dostępnych assetów.

DODATKOWE INFORMACJE:

  • zapewniamy 3 modele pracy: onsite w naszym biurze w Warszawie, pracę w 100% zdalną bądź model hybrydowy;
  • pracę w młodym, ambitnym zespole przy znanym IP,
  • wpływ na ostateczny kształt projektu,
  • typ umowy dostosowany do Twoich potrzeb,
  • zapewniamy prywatną opiekę medyczną (Medicover) oraz pakiet Multisport,
  • całodobowy dostęp do dobrze wyposażonej siłowni zlokalizowanej na terenie studia wraz z opieką trenera personalnego,
  • dostęp do biblioteki zawierającej szeroką gamę filmów, książek i gier,
  • swoje auto, motocykl lub rower zaparkujesz na bezpłatnym parkingu dla pracowników,
  • dostęp do kantyny na terenie kampusu serwującej świeże i zdrowe posiłki - dla wegan i dla mięsożerców. Dodatkowo inny FoodTruck każdego dnia :)

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spokko Sp. z o.o. w organizacji moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spokko Sp. z o.o. w organizacji moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Data publikacji: 2022-06-27

Liczba wyświetleń: 246