Praca w branży gier

Animator 3D

dla Dotsoft w Katowice

Praca stała Grafika i animacja

Dynamicznie rozwijające się studio tworzące gry na platformę PC, poszukuje osób, które uzupełnią nasz zespół. Poszukujemy osoby na stanowisko: Animator 3D

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie zróżnicowanych animacji postaci, zwierząt oraz modeli 3D.
  • Tworzenie rig'ów

Wymagamy:

  • Umiejętności tworzenia animacji za pomocą programu Blender/Maya
  • Kreatywności
  • Chęci do rozwijania swoich umiejętności.
  • Umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe
  • Znajomość środowiska Unity3D.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
  • Pracę w fajnym, niewielkim zespole nad bardzo ciekawym, innowacyjnym projektem.
  • Duży wpływ na tworzoną grę.
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia, umowy o dzieło, kontraktu B2B (faktura VAT) lub umowy o pracę.

Prosimy o przesłanie CV wraz z linkiem do portfolio za pomocą formularza Skillshot.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dotsoft dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Data publikacji: 2022-06-29

Liczba wyświetleń: 363