Praca w branży gier

Programista Unreal Engine Do Działu Portingu

dla Feardemic w Krakow, Remotely

Praca stała Programowanie

Zakres obowiązków:
• praca z kodem źródłowym w celu przygotowania wersji na platformy konsolowe (np. Nintendo Switch, Microsoft Xbox, Sony Playstation),
• dostosowanie softwaru do wymogów certyfikacyjnych,
• współpraca z testerami,
• implementacja SDK, funkcji specjalnych platform konsolowych.

Oczekiwania:
• biegła znajomość Unreal Engine (4/5),
• biegła znajomość C++,
• biegła znajomość Blueprintów,
• umiejętność optymalizacji kodu,
• doświadczenie w programowaniu (ukończone projekty),
• umiejętność pracy z kodem źródłowym od developera,
• znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację pisemną.

Mile widziane:
• doświadczenie w pracy z certyfikacją konsolową,
• umiejętność optymalizacji kodu sieciowego,
• doświadczenie w obsłudze Git / Perforce,
• znajomość
• doświadczenie w developingu gier komputerowych.

Nasze świadczenia:
• konkurencyjne wynagrodzenie (10 000 - 24 000 PLN) zależne od wyników pracy,
• umowa o pracę/zlecenie/b2b,
• samodzielne stanowisko,
• możliwość pracy zdalnej,
• elastyczne godziny pracy,
• współpraca długofalowa.

Data publikacji: 2022-07-01

Liczba wyświetleń: 387