Praca w branży gier

Animator

dla Spokko (grupa CD Projekt) w Warszawa lub 100% zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

Spokko to zgrany, ambitny zespół specjalizujący się w tworzeniu innowacyjnych, niezwykłych gier mobilnych.

Jesteśmy niezależnym, pełnym pomysłów studiem deweloperskim, dumnie działającym w ramach rodziny CD PROJEKT.

Nasz zespół tworzą pasjonatki i pasjonaci zamieniający małe pomysły w grywalną rzeczywistość. Poprzednie projekty pozwoliły nam nauczyć się wiele o branży i rynku gier mobilnych, dzięki czemu możemy sukcesywnie rozwijać The Witcher: Monster Slayer, ale również snuć dalsze plany rozwoju firmy.

ZADANIA:

  • tworzenie animacji gameplayowych,
  • przygotowywanie modeli obiektów do animacji (skinning, rigging, morphing),
  • współpraca z zespołami 2D, 3D oraz Tech Artem,
  • tworzenie animacji realistycznych i/lub stylizowanych,
  • dbanie o jakość przygotowywanych animacji,
  • implementacja animacji w Unity Engine.

WYMAGANIA:

  • znajomość oprogramowania do tworzenia animacji (Maya i/lub MotionBuilder),
  • doświadczenie w tworzeniu animacji do gier poparte portfolio,
  • umiejętność tworzenia animacji postaci dwunożnych,
  • znajomość technik skinnowania i riggowania obiektów 3D,
  • otwartość, rozwinięte umiejętność komunikacyjne, dobra organizacja pracy,
  • samodzielność, terminowość, skrupulatność, chęć do ciągłej nauki i rozwoju,
  • bardzo dobra znajomość angielskiego (min. B2).

MILE WIDZIANE:

  • umiejętność pracy z animacjami w Unity (lub doświadczenie w pracy w jakimkolwiek game engine)
  • doświadczenie w tworzeniu animacji przy produkcjach AA/AAA
  • doświadczenie w pracy z technologią motion capture

DODATKOWE INFORMACJE:

  • zapewniamy 3 modele pracy: onsite w naszym biurze w Warszawie, pracę w 100 % zdalną bądź model hybrydowy
  • pracę w młodym, ambitnym zespole przy znanym IP
  • wpływ na ostateczny kształt projektu
  • typ umowy dostosowany do Twoich potrzeb
  • zapewniamy prywatną opiekę medyczną (Medicover) oraz pakiet Multisport
  • całodobowy dostęp do dobrze wyposażonej siłowni zlokalizowanej na terenie studia wraz z opieką trenera personalnego
  • dostęp do biblioteki zawierającej szeroką gamę filmów, książek i gier
  • swoje auto, motocykl lub rower zaparkujesz na bezpłatnym parkingu dla pracowników
  • Dostęp do kantyny na terenie kampusu serwującej świeże i zdrowe posiłki - dla wegan i dla mięsożerców. Dodatkowo inny FoodTruck każdego dnia :)

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spokko Sp. z o.o. w organizacji moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spokko Sp. z o.o. w organizacji moich danych osobowych, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Data publikacji: 2022-07-01

Liczba wyświetleń: 472