Jobs in Polish gamedev

Producent

for Live Motion Games S.A. in Warszawa / Katowice (zdalnie)

Employment Management

Dynamicznie rozwijające się studio Live Motion Games, tworzące gry na platformę Steam, poszukuje osoby, która uzupełni kilkudziesięciu osobową ekipę. Praca zdalnie lub w preferowanym przez nas trybie hybrydowym w naszym studio w Warszawie lub Katowicach.

W chwili obecnej Poszukujemy osób na stanowisko: Producent gier

Opis stanowiska:

  • organizacja i bieżące zarządzanie projektami z zakresu produkcji gier,
  • bieżąca kontrola wykonania harmonogramów, budżetów i zakresu projektów,
  • planowanie, monitorowanie i zarządzanie pracami zespołów,
  • przygotowanie oraz zarządzanie dokumentacją projektową,
  • rozliczanie projektów,
  • raportowanie zarządcze stanu zaawansowania i postępów projektów,
  • zachowanie zgodności ze standardami zarządzania projektami,
  • rozwój metodyki projektowej,
  • rozwój standardów zarządzania jakością w projektach.

Wymagamy:

  • minimum 1-2 letniego doświadczenia na stanowisku Producenta/QA w branży Game Dev, lub podobne w branży IT/VFX,
  • umiejętności analityczne oraz samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • znajomości jednej z metodyk zarządzania projektami: SCRUM lub Agile (posiadanie certyfikatów będzie dodatkowym atutem),
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • komunikatywności,
  • gotowości do wyjazdów służbowych,
  • umiejętności pracy pod presją,
  • znajomości języka anielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia: 5.000 – 10.000 PLN brutto (przy dowolnej formie zatrudnienia)
  • Pracę przy ambitnych, dobrze rozwijających się projektach
  • Realny wpływ na tworzone gry oraz autonomię w zakresie wykonywanej pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetnie położone i skomunikowane studio w Warszawie lub Katowicach
  • Ubezpieczenie zdrowotne LUXMED

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz Skillshot.pl, lub na adres: work@livemotiongames.com, w tytule maila wpisując Producent

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Published on: 2022-07-07

View count: 525