Praca w branży gier

Grafik

dla naptime.games Sp. z o.o. w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

Firma naptime.games to producent oraz wydawca gier komputerowych. Obszarem naszej działalności są konsole Nintendo Switch, PS4, Xbox One, komputery PC.
Poszukujemy dodatkowego, wszechstronnego Grafika do naszego rozwijającego się zespołu, który będzie pracować na miejscu w naszym warszawskim biurze.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie bannerów i innych grafik promocyjnych na social media;
  • tworzenie ikonek, przycisków, logo itp.;
  • wykonywanie grafik zgodnie z wizją artystyczną do gry na podstawie konceptów;
  • współpraca z innymi artystami i game designerem nad konceptowaniem nowych gier lub funkcjonalności;
  • tworzenie, modyfikowanie lub/i inna pomoc przy interfejsach gier.

Wymagania:

  • wszechstronność i otwartość na nowe wyzwania graficzne;
  • zaawansowana znajomość Photoshopa (Ilustrator także mile widziany);
  • wyczucie estetyki, wyobraźnia, oko do kolorów i kompozycji;
  • dobra komunikacja i umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowe atuty:

  • umiejętność rysowania, konceptowania;
  • znajomość programów 3D (Blender, 3dsMax);
  • znajomość programu After Effects, tworzenie krótkich filmików;
  • mile widziane doświadczenie w pracy nad projektami na Nintendo Switch/Mobile.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy (core hours 10-15);
  • produktywną atmosferę w klimatyzowanym biurze open space wyposażonym w kuchnię (z cudownym ekspresem do kawy), położonym tuż przy metrze Stare Bielany;
  • ambitny zespół, bezpośrednią współpracę z game designerami oraz programistami;
  • rozwinięcie wielu nowych umiejętności i wymianę wiedzy z innymi grafikami z naszego zespołu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie Portfolio na adres jobs@naptime.games .
W tytule prosimy wpisać [GW-Skillshot] imię, nazwisko.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu na wybrane zgłoszenia i nieodpłatnego testu.

Prosimy także o obowiązkowe dołączenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celach rekrutacyjnych przez naptime.games sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleja Zjednoczenia 36, 01-830 Warszawa, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Data publikacji: 2022-07-15

Liczba wyświetleń: 1118