Praca w branży gier

Level Designer

dla naptime.games Sp. z o.o. w Warszawa

Praca stała Design

Firma naptime.games to producent oraz wydawca gier komputerowych. Obszarem naszej działalności są konsole Nintendo Switch, PS4, Xbox One, komputery PC.
Poszukujemy osoby na stanowisko: Level Designer do naszego rozwijającego się zespołu, który będzie pracować na miejscu w naszym warszawskim biurze.

Oczekujemy:

  • zdolności kreowania i balansowania rozgrywki
  • znajomości środowiska Unity 3D
  • zrozumienia, że kluczem do sukcesu jest praca zespołowa

Przykładowe zadania dla Ciebie:

  • balansowanie leveli i mini gier
  • optymalizacja poziomów gier pod względem wydajności
  • projektowanie sterowania na docelową konsolę

Dodatkowe atuty:

  • wcześniejsza praca przy grach na Switcha
  • powyższe zdolności poparte faktyczną pracą jako level designer

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do zdolności oraz zakresu wykonywanych obowiązków
  • pracę przy ciekawych projektach
  • elastyczne godziny pracy (core hours 10-15)
  • doświadczony zespół
  • biuro przy stacji metra Stare Bielany

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres jobs@naptime.games .
W tytule prosimy wpisać [LD-Skillshot] imię, nazwisko.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu na wybrane zgłoszenia i nieodpłatnego testu.

Prosimy także o obowiązkowe dołączenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celach rekrutacyjnych przez naptime.games sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleja Zjednoczenia 36, 01-830 Warszawa, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Data publikacji: 2022-07-15

Liczba wyświetleń: 480