Praca w branży gier

Marketing + Community Manager

dla GameFormatic S.A. w Kraków

Praca stała Inne

Jesteśmy krakowskim studiem GameDev tworzącym gry PC oraz VR na platformę Steam i nie tylko. Jeśli podzielasz naszą pasję do gier, rozumiesz graczy i branżę elektronicznej rozrywki, potrafisz działać w zespole i postawić sobie za główny cel zadowolenie odbiorców to nasze ogłoszenie skierowane jest właśnie do Ciebie!

Twój zakres obowiązków:
• tworzenie strategii marketingowych dla gier,
• tworzenie i zarządzanie kartami gier na platformie Steam,
• terminowe wdrażanie zaplanowanych działań,
• udział w tworzeniu materiałów promocyjnych we współpracy z zespołem kreacyjnym (grafiki/reklamy/trailery),
• zarządzanie stroną www oraz profilami firmy w social mediach (Facebook, Linkedin, Twitter, YouTube),
• aktywna i bieżąca komunikacja z graczami na Steam, Discord i w social mediach,
• komunikacja i planowanie działań we współpracy z influencerami i platformami dedykowanymi influencer marketingowi,
• współpraca marketingowa z innymi studiami w obrębie grupy wydawniczej oraz z wydawcą, – udział w spotkaniach i telekonferencjach z partnerami polskimi i zagranicznymi,
• tworzenie tekstów marketingowych: postów, notek prasowych, devlogów,
• prowadzenie kampanii reklamowych gier online (festiwale na Steam i innych platformach, wydarzenia branżowe),
• nagrywanie devlogów i gameplayów z komentarzem

Umiejętności, które będą Ci niezbędne:
• Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom C1/C2),
• Umiejętność prowadzenia profili w social mediach (Facebook, Linkedin, Twitter, YouTube),
• Kreatywność i głowa pełna pomyslów,
• Odpowiedzialność za powierzone zadania,
• Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:
• znajomość środowiska SteamWorks,
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• udokumentowane wprowadzenie gry na rynek,
• znajomość WordPress
• doświadczenie w zarządzaniu firmowymi social mediami

Co oferujemy:
• Wynagrodzenie i rodzaj umowy zależne od doświadczenia i umiejętności
• Kartę Multisport
• Pakiet opieki medycznej
• Elastyczne godziny pracy
• Super atmosferę naszego krakowskiego biura
• możliwość długofalowej współpracy

CV prosimy wysyłać na formularz poniżej. Odpowiadamy wyłącznie na zgłoszenia wybranych kandydatów.

Data publikacji: 2022-07-18

Liczba wyświetleń: 317