Praca w branży gier

Junior Marketing Specialist

dla naptime.games Sp. z o.o. w Warszawa

Praca stała Inne

Firma naptime.games to producent oraz wydawca gier komputerowych. Obszarem naszej działalności są konsole Nintendo Switch, PS4, Xbox One, komputery PC.

Poszukujemy osoby na stanowisko: Junior Marketing Specialist.

Zakres obowiązków:

  • wspomaganie działalności marketingowej i promocyjnej firmy;
  • tworzenie treści i materiałów marketingowych ( copywriting po angielsku i polsku );
  • kontakt z agencjami zewnętrznymi i innymi podwykonawcami.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • znajomość trendów związanych z grami i pop-kulturą;
  • swoboda w uczeniu się nowych zagadnień;
  • skrupulatność, umiejętność samoorganizacji pracy;
  • lekkie pióro i kreatywność.

Mile widziane:

  • doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku lub udokumentowana działalność fanowska;
  • znajomość platform społecznościowych FB, Twitter i Reddit (doświadczenie w prowadzeniu kanału/ grupy, moderacja społeczności będzie dodatkowym atutem);
  • wszelkie inne dodatkowe umiejętności przydatne przy tworzeniu materiałów marketingowych (znajomość Adobe Photoshop lub alternatywy, doświadczenie w copywritingu).

Oferujemy wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia, pracę w biurze przy stacji metra Stare Bielany oraz bardzo duże możliwości rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres jobs@naptime.games .
W tytule prosimy wpisać [JM-Skillshot] imię, nazwisko.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu na wybrane zgłoszenia i nieodpłatnego testu.

Prosimy także o obowiązkowe dołączenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celach rekrutacyjnych przez naptime.games sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleja Zjednoczenia 36, 01-830 Warszawa, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Data publikacji: 2022-07-22

Liczba wyświetleń: 453