Praca w branży gier

Copywriter/ UX writer

dla Gamefound w Wrocław

Praca stała Inne

O nas:

Gamefound to startup technologiczny z branży gier planszowych. Mamy już ponad pół miliona zarejestrowanych użytkowników i jesteśmy w tej chwili najszybciej rosnącą platformą crowdfundingową z branży gier. Tworzymy oprogramowanie używając najnowszych technologii w sposób przemyślany, tak aby było wydajne i bezpieczne.

Kogo szukamy:

Ludzi z umiejętnościami, ambicjami, którzy nie boją się wyzwań i chcą tworzyć przełomowe rzeczy! To Ty będziesz z nami rozwijał platformę gamefound.com

Przewidywane obowiązki

  • Tworzenie tekstów dla nowych funkcjonalności i aktualizacji
  • Tworzenie wpisów do sekcji Help
  • Konsultacja i sprawdzanie jakości tekstów w języku angielskim pisanych przez innych współpracowników
  • Pisanie postów na bloga

Wymagania:

  • perfekcyjna znajomość języka angielskiego, min. C1
  • lekkie pióro
  • umiejętność tworzenia przyjaznych dla użytkownika tekstów
  • śledzenie na bieżąco trendów na rynku
  • chęć do rozwoju swoich kompetencji
  • doświadczenie w pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • doświadczenie w pisaniu tekstów pod UX
  • znajomość słownictwa branżowego IT
  • chęć rozwoju w interesującej branży crowdfundingu

To oferujemy:

  • szansę na współtworzenie globalnie rozpoznawanego produktu,
  • pracę w stale rozrastającym się zespole i otwartym managemencie,
  • stabilność finansową dużego studia, przy zachowaniu atmosfery start-upu,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • pracę w otoczeniu gier planszowych,
  • miłą i przyjazną atmosferę,
  • nowe biuro z przyjaznym designem,
  • hybrydowy model pracy,
  • elastyczny czas pracy,
  • benefity: prywatna opieka medyczna, kafeteria, owoce w biurze, brak dress code'u, spotkania integracyjne, chill zone, gry planszowe i gry wideo w pracy!

Czekamy na Ciebie!

Więcej o nas: gamefound.com

Data publikacji: 2022-07-26

Liczba wyświetleń: 627