Praca w branży gier

Traffic/Creative Project Coordinator (PR)

dla 11 bit studios S.A. w Warszawa

Praca stała Inne

11 bit studios to firma wyspecjalizowana w tworzeniu i wydawaniu gier video. Jesteśmy spółką akcyjną notowaną na GPW. Rezydujemy w Warszawie, ale działamy na całym świecie. Możesz nas kojarzyć z takich gier jak This War of Mine czy Frostpunk. Kolejna gry to kolejne wyzwania, dlatego rozbudowujemy nasz zespół.

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku
  • doświadczenie w koordynacji pracy wielu zespołów
  • bardzo dobre umiejętności organizacji pracy swojej i innych
  • znajomość specyfiki współczesnych mediów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1
  • bardzo dobre umiejętności komunikacji oraz nawiązywania relacji z ludźmi
  • proaktywność oraz samodzielność w pracy
  • duży plus za znajomość branży gamedev oraz dodatkowy, jeśli gry są Twoim hobby
  • hybrydowy model pracy - 3 dni w biurze w Warszawie, 2 dni praca zdalna

Obowiązki:

  • stworzenie spójnej oraz efektywnej strategii współpracy kilku zespołów
  • codzienne monitorowanie postępów pracy nad projektami graficznymi, video oraz tekstowymi
  • organizacja i koordynowanie pracy zespołów kreatywnych
  • dbanie o właściwe rozłożenie pracy pomiędzy pracownikami
  • katalogowanie i dbanie o przepływ materiałów, tj. plików otwartych, filmów, assetów kreatywnych, itp.
  • dbanie o płynność oraz optymalizację prac nad projektami
  • planowanie, śledzenie oraz pilnowanie realizacji prac nad projektami
  • organizacja spotkań cross teamowych
  • dbanie o dotrzymywanie deadline'ów przez poszczególne zespoły
  • utrzymywanie obiegu informacji pomiędzy członkami zespołów
  • bieżące dostosowywanie pracy nad projektami w zależności od nieobecności członków zespołów

Oferujemy:

  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę multisport
  • elastyczne godziny pracy
  • budżet szkoleniowy
  • bonus roczny
  • lekcje języka angielskiego
  • możliwość skorzystania z prywatnej pomocy psychologicznej
  • wyjazdy na wydarzenia branżowe
  • nowoczesne biuro w okolicy Dworca Wileńskiego oraz Dworca Wschodniego

Data publikacji: 2022-07-26

Liczba wyświetleń: 331