Praca w branży gier

Senior Unity Developer

dla Fuero Games w Warszawa lub zdalnie

Praca stała Programowanie

Cześć!

Z tej strony ekipa Fuero Games. Bardzo fajnie, że zainteresowało Cię nasze ogłoszenie :)
Jesteś ciekaw szczegółów? To lecimy!

Zajmujemy się produkcją gier na większość najpopularniejszych obecnie platform, natomiast śmiało można powiedzieć, że naszą specjalnością są gry mobilne. Działamy od 2012 roku i od tego czasu otrzymaliśmy dużo nagród i wyróżnień.

W 2015 roku firma we współpracy ze studiem CD Projekt RED wydała grę na licencji popularnej serii fantasy Wiedźmin pt. The Witcher Battle Arena. Produkcja tylko w ciągu pierwszych 10 dni od premiery została pobrana ponad 1 000 000 razy.

Ciężka praca zespołu Fuero Games pozwoliła również uzyskać uznanie Apple, które zdecydowało się wyróżnić firmę podczas iPhone 6 Keynote w San Francisco, dając jej możliwość znalezienia się w prestiżowej grupie największych twórców gier wideo na świecie.

Do każdego podchodzimy indywidualnie, a panująca u nas atmosfera jest zdecydowanie niekorporacyjna i zwyczajnie przyjemna. Chcemy tworzyć dobry klimat, który pozwoli osobom kreatywnym rozwijać swoje talenty. Możesz liczyć na to, że jeśli twój pomysł będzie wartościowy i możliwy do realizacji, pomożemy Ci przekuć wizję w rzeczywistość. Bardzo zależy nam na tym, żeby każdemu dać możliwość rozwoju!

Projekty Fuero Games:

  • Winions: Mana Champions
  • Age of Cavemen
  • Lewandowski: Football Star
  • The Witcher Battle Arena

Aktualnie szukamy:

Obowiązki:

  • praca przy programowaniu i projektowaniu nowej architektury kodu,
  • rozwijanie mechanik multiplayer w naszych grach,
  • programowanie czytelnego kodu pisanego w oparciu o nasze standardy,
  • tworzenie dokumentacji pracy oraz komentarzy do napisanego przez Ciebie kodu,
  • stała współpraca z Zespołem w celu utrzymana stałej wizji projektu.

Wymagania:

  • przynajmniej 3 lat doświadczenia w pracy jako developer gier mobilnych (wymóg konieczny),
  • dobra znajomość silnika Unity,
  • bardzo dobra znajomość języka C#,
  • znajomość zagadnień backendowych, np. PlayFab, GameSparks, NodeJS,
  • znajomość takich zasad programowania, jak: OOP, Data Oriented Design, czy Game-Programming Design Patterns,
  • samodyscyplina i chęć do rozwoju (nauka nowych systemów i rozwiązań oraz sprawnej ich implementacji),
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego (min. C1)
  • znajomości języka angielskiego pozwalającego na swobodną komunikację oraz czytanie dokumentacji (min. B1)
  • oczywiście nie obejdzie się bez pasji do gier :)

Dodatkowe atuty:

  • ukończony przynajmniej jeden projekt,
  • doświadczenie w programowaniu mobilnych gier multiplayer,
  • znajomość Photon Bolt, Photon PUN lub Unity Networking
  • znajomość takich zagadnień, jak: TCP/IP, sockety, client-server, peer-to-peer, interpolacja itp.
  • wiedza z zakresu shaderów w silniku Unity.

Gdy już dołączysz do naszego zespołu możesz liczyć na:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę, B2B, umowę zlecenie lub umowę o dzieło - sam wybierasz, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza,
  • praca zdalna/hybrydowa/na miejscu - jak wolisz :)
  • kwartalne spotkania integracyjne,
  • 21 lub 26 płatnych dni wolnych niezależnie od formy współpracy,
  • płatny urlop chorobowy niezależnie od formy współpracy,
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę i przestrzeń do rozwoju Twoich talentów,
  • elastyczne godziny pracy (core hours 10:00-15:00),
  • work-life balance,
  • cotygodniowe lekcje języka angielskiego,
  • opiekę medyczną Medicover,
  • współpfinansowanie pakietu Medicover Sport.

Szukasz nowego wyzwania i - podobnie jak my - lubisz pracę w dobrym klimacie z ciekawymi i różnorodnymi projektami, z którymi nie będziesz się nudzić? Chcesz pracować w nieformalnej, ale i profesjonalnej atmosferze wśród doświadczonych członków zespołu? Wyślij CV i poznajmy się. :)

Jak zaaplikować?
Zgłoś się przez link dostępny na końcu oferty.

Wiesz już, co będziesz robić, jakie umiejętności będą Ci potrzebne, co będzie Twoim dodatkowym atutem oraz jakie benefity oferujemy i jak się do nas zgłosić. Teraz zobacz, jak wygląda proces rekrutacyjny:

  • Aplikujesz w odpowiedzi na niniejsze odgłoszenie w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie,
  • nasz zespół rekrutacyjny zdecyduje, czy Twoja aplikacja zostanie zaakceptowana, czy też nie,
  • otrzymasz do wykonania zadanie rekrutacyjne zgodne ze stanowiskiem; czas na jego wykonanie to 7 dni,
  • jeżeli zadanie zostanie wykonane poprawnie, zaprosimy Cię do kolejnego i ostatniego etapu procesu - rozmowy rekrutacyjnej,
  • rozmowa rekrutacyjna trwa do godziny i poznasz na nim kilka osób: naszego CTO, HR Managera i Rekrutera - jest to rozmowa techniczna połączona z rozmową zapoznawczą,
  • do dwóch tygodni odzywamy w sprawie podjętej decyzji odnośnie współpracy - zwykle zajmuje nam to krócej. :)

Niezależnie od decyzji, każdy kandydat otrzyma informację zwrotną na każdym etapie rekrutacji - nie ghostujemy kandydatów. ;)

Twoje dane przetwarzane będą przez Fuero Games Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wita Stwosza 32/7, Warszawa 02-66. Podanie danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, wykształcenia oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia jest warunkiem wzięcia udziału w danym procesie rekrutacyjnym. W pozostałym zakresie podanie danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Pani/Pana zgody przed jej wycofaniem.

Data publikacji: 2022-07-28

Liczba wyświetleń: 276