Praca w branży gier

Unity Developer

dla Redi Games w Kraków

Praca stała Programowanie

Do krakowskiego studia Redi Games poszukujemy do pracy stacjonarnej lub hybrydowej Unity Developera do rozwoju projektu pixel artowej party game ze sporą liczbą unikalnych mini-gier (PC i konsole).

Oferujemy:

Pełen etat, stacjonarnie lub hybrydowo

Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B, w zależności od preferencji

Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności od 3500 do 5000 netto

Duży wpływ na projekt

Miła i przyjacielska atmosfera w zespole

W pełni wyposażone biuro w centrum Krakowa (Dolne Młyny)

Mamy własną ligę gier bitewnych na w pełni wyposażonych stołach, dodatkowe armie do obsłużenia trzy razy większej liczby graczy niż nas jest i spory zapas planszówek (tak tylko dodatkowo)😉

Obowiązki:

Tworzenie wysokiej jakości kodu źródłowego

Optymalizacja kodu pod kątem wydajności, bezawaryjnego działania i czytelności projektu

Implementacja oraz rozwój mechanik i funkcjonalności gry oraz UI

Współpraca z designerami, graficzkami i innymi programistami

Obsługa assetów stworzonych przez innych członków zespołu i ich implementacja

Analiza i poprawki błędów zgłaszanych przez testerów

Wymagania:

Znajomość C# oraz środowiska Unity wraz z narzędziami 2D

Podstawowe doświadczenie komercyjne w tworzeniu gier

Nastawienie na kreatywne rozwiązywanie problemów oraz łatwość w przyswajaniu nowych technologii do zaadaptowania w projekcie

Samodzielność, dokładność i sumienność oraz pasja do gier oraz programowania

Umiejętność czytania dokumentacji oraz współpracy z designerami nad implementacją i rozwojem pomysłów, schematów i specyfikacji

Umiejętność organizacji własnej pracy i priorytetowania zadań

Zrozumienie zalet idei współpracy i nastawienie na nią

Czynne włączanie się w kulturę firmy nastawioną na codzienną współpracę, osobisty szacunek, inkluzywność oraz kreatywność

Zapraszamy do kontaktu!

Data publikacji: 2022-07-29

Liczba wyświetleń: 448