Praca w branży gier

Animator 3D

dla BeardedBrothers.games w Warszawa Wał Miedzeszyński 608

Praca stała Grafika i animacja

BeardedBrothers.Games S.A. to studio tworzące grę Underground Garage.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Animator
W grupie BeardedBrothers.Games tworzymy obecnie trzy projekty gier AA, a w zespole jest już 50 osób.
Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu zaangażowanych i ambitnych twórców!

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Język angielski na poziomie średnio zaawansowanym.
  • Bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego z programów Rokoko Studio / Maya / Blender / iClone.
  • Doświadczenie w tworzeniu animacji ludzi.
  • Znajomość silników growych takich jak Unity 3D.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie animacji postaci do gameplayu oraz do cutscen.
  • Wsparcie koncepcyjne w tworzeniu cutscen.

Oferujemy:

  • Zarobki do 8000-10000 zł netto na umowie B2B (z urlopami i zwolnieniami chorobowymi)
  • Praca przy bardzo ciekawym projekcie z dużym potencjałem z uznanym wydawcą.
  • Pracę w nowoczesnym, komfortowym biurze (stacjonarnie).
  • Elastyczne godziny pracy oraz pracę z nowymi technologiami.
  • Pracę w przyjaznym środowisku - mamy najniższą rotację w branży gier!

Prosimy o umieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Data publikacji: 2022-08-03

Liczba wyświetleń: 389