Praca w branży gier

Junior Motion Capture Specialist

dla Bones Studio w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

Firma:

Bones to w studio animacji postaci 3D specjalizujące się w motion capture. Jako jedno z największych studiów performance capture w Europie pracujemy nad wieloma grami AAA (współtworzymy większość polskich dużych tytułów!) i produkcjami filmowymi. Rozwijamy również wewnętrzne projekty R&D.
O nas: FB / Instagram / Showreel

Opis stanowiska

Będziesz pracować nad dziesiątkami gier i filmów, zdobywając jednocześnie doświadczenie w obszarze profesjonalnych procesów produkcji animacji motion capture. Poznasz dokładnie wszystkie etapy sesji motion capture i postprodukcji danych. Będziesz technicznym wsparciem podczas projektowania kompleksowych pipeline’ów dopasowanych specialnie do naszych klientów. Duże i międzynarodowe projekty nie pozwolą Ci się u nas nudzić ;) A wszystko to w przyjaznej atmosferze i z dala od nieosiągalnych deadline’ów.

Wymagania:

  • Samodzielność i umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów
  • Znajomość dowolnego języka skryptowego np. Python, HSL, JavaScript
  • Dobre umiejętności komunikacyjne, w tym znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność efektywnej współpracy z animatorami, programistami i członkami innych zespołów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i adaptacji do nowych sytuacji

Mile Widziane:

  • Doświadczenie w pracy z technologią Motion Capture
  • Znajomość Vicon Blade lub Vicon Shogun
  • Znajomość środowisk 3D takich jak MotionBuilder / Maya / Blender

Oferujemy:

  • Pracę w zespole pasjonatów gier AAA i filmów
  • Bardzo doświadczony zespół, który pracował nad dziesiątkami projektów - będziesz miał od kogo się uczyć
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności
  • Elastyczne godziny pracy
  • Udział w konferencjach i wydarzeniach branżowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Doskonała kawa

Jeśli jesteś zainteresowany, napisz dlaczego uważasz, że jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Data publikacji: 2022-08-03

Liczba wyświetleń: 506