Praca w branży gier

Specjalista DTP

dla Loodo Ninja w Kraków

Zlecenie Grafika i animacja

Studio projektowania gier planszowych LOODO NINJA PSA z Krakowa w związku z rozwojem poszukuje doświadczonej osoby do współpracy przy składzie DTP materiałów graficznych z zakresu branży gier planszowych.

Zakres obowiązków

  • kompleksowe przygotowanie plików produkcyjnych do druku wg. wytycznych projektowych

Wymagania

  • doświadczenie w zakresie przygotowywania materiałów do druku
  • znajomość technik produkcji, procesu drukowania, wykorzystywanych materiałów
  • bardzo dobra znajomość programów z pakietu Adobe: Photoshop, Illustrator, InDesign
  • znajomość zasad składu i łamania tekstu
  • wysoka precyzja i poczucie estetyki

Mile widziane:

  • zaangażowanie przy projektach
  • kreatywne podejście do projektów, chęć poszukiwania najlepszych rozwiązań graficznych i produkcyjnych
  • zainteresowanie grami planszowymi i znajomość standardów produktowych w branży

Oferujemy:

  • elastyczny czas pracy
  • pracę w trybie zdalnym lub stacjonarnie
  • umowę o dzieło lub zlecenie w pierwszym okresie pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę przy realizacji gier planszowych, miedzy innymi przy tytule naszej pierwszej gry Bedeville Carnival
  • pracę w zespole pasjonatów

Zapraszamy

Nie zapomnijcie o dodaniu klauzuli o poufności danych osobowych:
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Loodo Ninja Prosta Spółka Akcyjna z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000). Podanie powyższych

Data publikacji: 2022-08-05

Liczba wyświetleń: 323