Praca w branży gier

Netcode Programmer Mid / Senior

dla Dark Passenger w Warszawa / zdalnie

Praca stała Programowanie

KIM JESTEŚMY?

Dark Passenger to warszawskie studio tworzące gry wideo. Nasz zespół składa się zarówno z weteranów gamedevu jak i świeżej krwi specjalistów. Doświadczenie zdobywaliśmy przy produkcji tytułów takich jak Wiedźmin 3: Dziki Gon i Cyberpunk 2077. Przez ostatnie 5 lat jako studio RealTime Warriors stworzyliśmy setki animacji, sekwencji filmowych, postaci oraz światów na potrzeby gier Indie oraz AAA.

Wieloletnie wsparcie dla rynku gamedevu nieuchronnie prowadziło do podjęcia prac nad naszym własnym projektem, który aktualnie znajduje się w pierwszej fazie produkcyjnej. Tworząc naszą grę skupiamy się na kreowaniu emocjonujących, angażujących doświadczeń i historii. Budujemy wciągający, mroczny świat pełen tajemnic, niezwykłych postaci i konfliktów trawiących Krainę Kwitnącej Wiśni.

CO OFERUJEMY?
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 10 000 zł - 20 000 zł netto adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia,
  • Budżet na szkolenia - (kursy opłacane przez studio)
  • Możliwość długoterminowej współpracy przy bieżącym projekcie
  • Praca zdalna lub stacjonarna w studiu z widokiem na las
  • Elastyczne godziny pracy (core hours 10 - 15)
  • 26 dni urlopu niezależnie od rodzaju umowy
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Wszyscy członkowie zespołu partycypują w 10% dochodu ze sprzedaży gry ______________________________________________________________________________________

MID / SENIOR NETCODE PROGRAMMER

Obowiązki

  • Projektowanie i budowa backendu gry multiplayer FPP / TPP po stronie serwera
  • Nadzór, rozbudowa i optymalizacja systemów sieciowych
  • Proaktywne rozpoznawanie i eliminowanie problemów po stronie serwera.

Wymagania

  • Biegła znajomość silnika Unreal Engine 5
  • Biegła znajomość C++
  • Minimum 2 lata doświadczenia w GameDevie
  • Wysoki poziom samodzielności oraz problem solvingu
  • Umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane

  • Doświadczenie w produkcji gier FPP
  • Doświadczenie w produkcji systemów sieciowych i gier multiplayer
  • Co najmniej jeden ukończony, komercyjny projekt
JAK JEST U NAS?

Nasze studio położone jest w Warszawie przy Lesie Bródnowskim. Cenimy sobie bliskość przyrody i dobrą architekturę. Od zawsze staramy się tworzyć komfortowe warunki pracy pozbawione stresu i atmosferę sprzyjającą kreatywnemu myśleniu. Nie jesteśmy fabryką a naszych pracowników nie traktujemy jak wyrobników. Doceniamy inicjatywę i ambicjonalne podejście do projektu. Jesteśmy otwarci na odważne pomysły i rozwiązania. Nieustannie rozwijamy nasz zespół inwestując w jego edukację oraz dostęp do wielu źródeł wiedzy i inspiracji.

Kreujemy środowisko wolne od uprzedzeń oparte na tolerancji, wsparciu i zrozumieniu. Indywidualne potrzeby traktujemy z równą powagą co oczekiwania grupy. Zapewniamy wszelkie udogodnienia, prywatną opiekę medyczną i płatne nadgodziny. Kładąc nacisk na work-life balance oferujemy elastyczne godziny pracy oraz urlopy. Umożliwiamy zarówno pracę stacjonarną jak i zdalną.

Szukamy osób kreatywnych, otwartych na wyzwania i problemy, które każdego dnia niesie ze sobą produkcja gier. Zależy nam aby każdy wniósł do projektu kawałek siebie czyniąc go lepszym. Jednocześnie, aby docenić to zaangażowanie, wszyscy członkowie zespołu będą partycypowali w 10% uzyskanego dochodu z tytułu sprzedaży wydanej gry.

Opowiedz nam o sobie pisząc na :

contact@darkpassenger.eu

Prosimy o opatrzenie swoich zgłoszeń klauzulą RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dark Passenger Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Data publikacji: 2022-09-16

Liczba wyświetleń: 148