Praca w branży gier

Marketing Specialist

dla Iron VR w Zdalnie

Praca stała Inne

Title

W Iron VR tworzymy gry na VR, które dostarczają niesamowitych wrażeń, pokazując możliwości najnowszych technologii, dzięki którym Nasi gracze mogą doświadczyć niezwykłej immersji “Znajdowania się” wewnątrz rozgrywki - to jest to co kochamy najbardziej!

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów Unreal Engine. Naszym celem jest tworzenie mniejszych gier opartych o prosty, ale satysfakcjonujący core loop rozgrywki i przenoszenie gier innych producentów do wirtualnej rzeczywistości. Współpracujemy z wiodącymi producentami gogli VR na rynku światowym.

Więcej informacji o nas znajdziesz pod adresem: www.ironvr.pl

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Marketing Specialist (praca zdalna)

Czego oczekujemy?

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia marketingu w obszarze Gamedevu
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. C1)
  • Kreatywności, inicjatywy i odwagi w działaniu

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi Discord, Redmine, GSuite, Steamworks
  • Podstawowa znajomość programów graficznych (GIMP, Photoshop, etc)
  • Podstawowa znajomość programów edycji wideo (After Effects, Vegas, etc)

Obowiązki:

  • Tworzenie i rozwijanie strategii promocyjnej gier studia - (PR, Social Mediów itp.)
  • Dbanie o wizerunek studia
  • Przygotowywanie i publikowanie postów (TT, FB, Insta, Reddit, Steam anno, YT Community Tab)
  • Podążanie za i tworzenie nowych trendów przy rozwoju kanałów Social Media
  • Aktywna komunikacja z Community w komentarzach, mailach, oficjalnych kanałach komunikacji
  • Reagowanie na wydarzenia branżowe w postaci real-time marketingu
  • Inne zadania wynikające z dynamicznej natury pracy i rynku

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie (6-12k) w zależności od doświadczenia i rodzaju umowy
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość rozwoju kompetencji w organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Super zespół z doświadczeniem i przyjazną atmosferę w zespole profesjonalistów
  • Stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin pracy z pakietem dni wolnych
  • Cykliczne imprezy
  • Dostęp do biblioteki gier
  • Możliwości wypożyczenia gier na PS oraz VR

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij CV lub link do portfolio na: job@ironvr.pl

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Data publikacji: 2022-09-21

Liczba wyświetleń: 444