Jobs in Polish gamedev

Game Designer

for Game Hunters S.A. in zdalnie

Employment Design

GameHunters S.A. pracuje nad kilkoma projektami gier.
Poszukujemy osoby na stanowisko game designera, która pomoże zdefiniować i balansować rozgrywkę projektu, znajdującej się w fazie prototypu.

Obowiązki:

  • Projektowanie i prototypowanie mechanik
  • Tworzenie dokumentacji
  • Balansowanie rozgrywki

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku designera
  • Praktyczna znajomość Unreal Engine lub Unity 3D
  • Znajomość trendów panujących w grach
  • Umiejętność komunikacji swoich pomysłów w formie ustnej i pisemnej

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Duży wpływ na rozwój projektu
  • Praca zdalna
  • Dostępne różne formy zatrudnienia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prosimy o przesyłanie CV wraz z portfolio poprzez formularz skillshot.pl

W przypadku dużego zainteresowania ofertą możemy nie być w stanie odpowiedzieć każdemu kandydatowi, dlatego informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GameHunters S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Dane osobowe zostaną wykorzystane tylko na potrzeby rekrutacji przez GameHunters S.A. z siedzibą w Warszawie po zakończeniu procesu rekrutacji nie będą przechowywane.

Published on: 2022-09-23

View count: 802

Reply to the ad

Maximum size 5 MB

Spam protection:
Meows and catches mice - what is this animal? :)