Praca w branży gier

Office Manager

dla Artifex Mundi w Katowice / Praca hybrydowa lub stacjonarna

Praca stała Zarządzanie

Jesteśmy Artifex Mundi. Od 15 lat tworzymy gry z gatunku Hidden Object i RPG na urządzenia mobilne, PC i konsole. Mamy na swoim koncie już ponad 100 tytułów, ale nie zwalniamy tempa. Naszym celem jest tworzenie światowej klasy mobilnych gier F2P. Aby to osiągnąć, budujemy zespół doświadczonych ludzi łączących najwyższej klasy rzemiosło z artystyczną pasją. Mamy ambicję tworzyć gry, które zostaną z graczami z całego świata na długie lata.

Żeby tworzyć nowe światy, najpierw trzeba opanować ten, który nas otacza. Do tego potrzebujemy talentów, które wiedzą, jak radzić sobie z questami codzienności. Dołącz do naszego zespołu Back Office, pomóż nam zadbać o flow studia, a będziesz mieć swój udział w przygodach, które tworzymy dla naszych graczy.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Praca w modelu hybrydowym (3 dni praca z biura, 2 dni praca zdalna) lub w pełni stacjonarna

Miejsce pracy: Katowice

Rekrutacja online!

Twoje codzienne zadania:

• zarządzanie obecną i przyszłą infrastrukturą biurową;
• dostosowywanie zaplecza biurowego do potrzeb pracowników firmy;
• koordynacja pracy recepcji;
• opieka logistyczna na eventami biurowymi, szkoleniami i innymi spotkaniami wewnętrznymi;
• koordynacja zakupów do biura;
• nadzór nad pracami konserwatorskimi oraz nad funkcjonowaniem wirtualnej ochrony budynku;
• bieżąca obsługa pracowników w biurze.

Wymagania:

• 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży IT lub w pokrewnej ;
• bardzo dobra orientacja w trendach i rozwiązanych związanych z biurami hybrydowymi;
• bardzo dobra organizacja pracy i wysokie zdolności komunikacyjne.

Mile widziane:

• doświadczenie w zarządzaniu projektami.

W ramach współpracy oferujemy:

• pewne zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B w firmie o spłaszczonej strukturze;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• wyjątkową atmosferę opartą na szacunku, zaufaniu i komunikacji bez zbędnej biurokracji i skomplikowanych procedur;
• możliwość pracy w modelu hybrydowym;
• elastyczne godziny pracy
• budżet szkoleniowy (dofinansowanie do szkoleń i konferencji);
• program kafeteryjny, w którym spośród wielu dostępnych opcji możesz wybrać swoje benefity pozapłacowe, m.in. prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport w całości finansowaną przez nas
• darmowy parking przed naszym biurem.

Data publikacji: 2022-10-04

Liczba wyświetleń: 349