Praca w branży gier

Office Assistant

dla Artifex Mundi w Katowice / Praca stacjonarna

Praca stała Zarządzanie

Jesteśmy Artifex Mundi. Od 15 lat tworzymy gry z gatunku Hidden Object i RPG na urządzenia mobilne, PC i konsole. Mamy na swoim koncie już ponad 100 tytułów, ale nie zwalniamy tempa. Naszym celem jest tworzenie światowej klasy mobilnych gier F2P. Aby to osiągnąć, budujemy zespół doświadczonych ludzi łączących najwyższej klasy rzemiosło z artystyczną pasją. Mamy ambicję tworzyć gry, które zostaną z graczami z całego świata na długie lata.

Żeby tworzyć nowe światy, najpierw trzeba opanować ten, który nas otacza. Do tego potrzebujemy talentów, które wiedzą, jak radzić sobie z questami codzienności. Dołącz do naszego zespołu Back Office, pomóż nam zadbać o flow studia, a będziesz mieć swój udział w przygodach, które tworzymy dla naszych graczy.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Praca stacjonarna na recepcji firmy w godzinach 8:00 – 16:00.

Miejsce pracy: Katowice

Rekrutacja online!

Twoje codzienne zadania:

• obsługa klienta wewnętrznego i zewnętrznego na recepcji firmy;
• wsparcie obszaru back office w pracach biurowych i administracyjnych;
• obsługa korespondencji biurowej i poczty kurierskiej;
• obsługa spotkań wewnętrznych i szkoleń;
• przyjmowanie i weryfikacja dostaw;
• dbanie o porządek i pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

• min. 1 rok doświadczenie w pracy na recepcji lub jako asystent / asystentka biurowa;
• umiejętności komunikacyjne (prowadzenie rozmów telefonicznych i korespondencji biznesowej);
• wysoki poziom kultury osobistej;
• umiejętność organizacji czasu pracy;
• znajomość programów Microsoft Office (MS Word, Excel, Outlook).

W ramach współpracy oferujemy:

• pewne zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B w firmie o spłaszczonej strukturze;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• wyjątkową atmosferę opartą na szacunku, zaufaniu i komunikacji bez zbędnej biurokracji i skomplikowanych procedur;
• budżet szkoleniowy (dofinansowanie do szkoleń i konferencji);
• program kafeteryjny, w którym spośród wielu dostępnych opcji możesz wybrać swoje benefity pozapłacowe, m.in. prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport w całości finansowaną przez nas
• darmowy parking przed naszym biurem.

Data publikacji: 2022-10-04

Liczba wyświetleń: 379